Zombie Rogue

Zombie Rogue
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  9

 • Üretici

  Wax Fox

Bu zombilerle dolu dünyada stratejini oluştur ve onları öldür.

Klasik zombi oyunlarından farklı olan Zombie Rogue'da kendinizi geliştirmeli ve hastalıklı bu zombilere karşı üstünlüğünüzü göstermelisiniz. Ürün toplamalı, zombileri öldürmeli ve aynı zamanda gözünüzü dört açmalısınız. Çünkü  her taraftan gelen düşmanlar yalnızca sizi istiyorlar!

Başarılı bir hikayeye sahip olan oyunda gizli bir laboratuvarda pek çok kişi çalışıyordu. Bilim adamları, işçiler, gardiyanlar ve aynı zamanda her türlü sivil personel burada görev alırken amansız bir patlama yaşandı ve buradaki onlarca kişi virüsten etkilenerek ya öldü ya da zombiye dönüştü. Laboratuvarda insan olarak yalnızca siz kaldınız ve patlamadan bir hafta sonrasında uyandınız. Zombilerle dolu bu binadan çıkmayı başarabilecek misiniz? Unutmayın, binadan çıkana kadar hiçbir dostunuz olmayacak.

Enfekte olduğunuzu ve zamanınızın kısıtlı olduğunu unutmayın. Evet, hala hayattasınız ancak bu binada hayatta kalmak bir hayli zorlaştı. Zombilerle dolu bu laboratuvarda ne kadar az savaşa girerseniz o kadar karda olursınız. Bulduğunuz eşyalardan yeni malzemeler üretin ve kendinizi kurtarmak için çabalayın. Dikkatli ol, ölümcül veba virüsünün tarafından geri çevrilenlerin çoğu sırtında ölü bir tetikleyici çekecek. 

Zombie Rogue Özellikleri

 • Bu laboratuvarda hayatta kalmalısınız
 • Virüslü olan zombilere bulaşmayın
 • Yeni yerler keşfedip malzeme toplayın

 

YORUMLAR