Zombieville USA 2 1.6 (ios)

Zombieville USA 2

1.6
Zombieville USA 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombieville USA 2, iOS cihazlarınızda arkadaşlarınızla da oynayabileceğiniz hareketli zombi vurma oyunu.

Zombieville USA 2, yepyeni grafik ve yeni oynanış ve daha da zenginleştirilmiş içeriğiyle tekrar karşımıza çıkan popüler zombi vurma oyunu. Serinin ikinci oyununda grafik ve oynanışın dışında silahların da elden geçirildiğini görüyoruz. Artık zombiler üzerinde deneyebildiğimiz çok daha fazla silaha sahibiz.

iPhone veya iPad’imize indirip ister tek başımıza istersek arkadaşlarımızla birlikte oynayabildiğimiz zombi oyununda aksiyon hiç dinmiyor. Şehrin neredeyse tamamı zombiye dönüşmüş durumda ve bizi de kendileri gibi yapmak için üzerimize aynı anda geliyorlar. Etrafımızı çevreleyen zombilere dönüşmemek için elimize geçen silahla yakınımıza yaklaşmalarını beklemeden kafalarını uçuruyoruz. Risk alıp yakın mesafeden de harcama şansına sahibiz.

Oyunda kurtulmaya başaran insanları kontrol etmek ve silahları kullanmak için sağ alttaki butonları kullanıyor, sağ üstten öldürdüğümüz zombilerin sayısını görüyor, sol üstten de sağlık durumumuzu takip ediyoruz. Bunların yanı sıra süremiz (verilen süre içerisinde hayatta kalmayı başarmamız gerekiyor) yer alıyor. Oyun esnasında öldürdüğümüz zombiler bize para olarak geri dönüyor. Paralarımızı da karakterleri ve kullandıkları silahları yenilemek için harcıyoruz.

YORUMLAR