ZType

1.0
ZType
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ZType mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir hızlı yazı yazma oyunudur

ZType klavyede ne kadar usta olduğunuzu sergilemenize imkan tanıyan ve heyecanlı bir oynanış sunan bir mobil beceri oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan ZType'da bizi uzayda geçen bir hikaye bekliyor. Bu senaryoda uzayda yolculuk etmekte olan bir uzay gemisinin başına geçiyoruz ve gemimizi yaklaşan tehlikelerden korumaya çalışıyoruz. Düşman gemileri bize dalgalar halinde yaklaşıyor; bu gemilerle baş edebilmek için kullanabileceğimiz tek silahımız ise klavyemiz ve hızlı yazma yeteneğimiz.

ZType'ta gemimiz ekranda dikey olarak ilerliyor ve düşmanlar ekranın yukarısından bize yaklaşmaya çalışıyor. Temel amacımız bu gemiler bizim uzay gemimize yetişmeden üzerlerinde yer alan kelimeleri klavye üzerinden yazmak. Yazdığımız her harfte gemimiz ateş ediyor, kelimeleri tamamladığımızda ise düşman gemileri yok oluyor.

ZType oyunda ilerledikçe zorlaşıyor ve daha heyecanlı hale getiriyor. Oyun sizi hem eğlendirmekte hem de hızlı yazma yeteneklerinizi geliştirmekte.

YORUMLAR