Live Photo'ları Düzenleyebileceğiniz En İyi iOS Uygulamaları

Apple’ın iPhone 6S modeliyle birlikte tanıttığı Live Photo, yani Canlı Fotoğraf özelliği fotoğraflarınıza renk katan bir özellik haline geldi.

Live Photo'ları Düzenleyebileceğiniz En İyi iOS Uygulamaları

Apple’ın iPhone 6S modeliyle birlikte tanıttığı Live Photo, yani Canlı Fotoğraf özelliği fotoğraflarınıza renk katan bir özellik haline geldi. Fotoğrafın çekildiği anın birkaç saniyelik görüntüsünü oynatabileceğiniz bu fotoğraflar sayesinde ölümsüzleştirdiğiniz anı tekrar yaşayabiliyorsunuz. Bizler de bu listemizde, Live Photo’ları düzenleyebileceğiniz en iyi iOS uygulamalarını sizler için sıraladık.

Hareketsiz fotoğraf görüntülerini gerçek anlamıyla canlandıran Live Photo özelliği, anılarınızı canlanan fotoğraflara dönüştürebiliyor. Kamera uygulamasındaki araç butonlarından aktif hale getirebileceğiniz bu özellik ile çektiğiniz fotoğraflara birkaç saniye basılı tutarak kısa videolar olarak fotoğrafı canlandırabilirsiniz. Bu fotoğrafları düzenlemek istediğinizde size yardımcı olacağını düşündüğümüz uygulamalara aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR