CrossLoop 1.51 (Mac)

CrossLoop

CrossLoop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    894

  • Üretici

    CrossLoop

Uzaktan istediğiniz bir bilgisayarın ekranına erişerek yönetmenizi sağlayan CrossLoop'u ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Ekran paylaşımı için geliştirilen CroosLoop ile uzaktan eriştiğiniz bilgisayarın ekranını görerek yönetebilirsiniz. Teknik bilgiye ihtiyaç duymadan birbirlerinin bilgisayarlarının ekranlarına bağlanmalarına yardımcı olan bu kolay uygulama için tek yapmanız gereken karşılıklı olarak uygulamayı kurmak.

Kullanımı: Ekranını paylaşmak istediğiniz bilgisayara CrossLoop'u kurduktan sonra Share bölümünü açın ve oradaki isim ile "access code" yani giriş kodunu kopyalayın ve paylaşıma dahil olacak bilgisayara CrossLoop kurduktan Access bölümüne bu kopyaladığınız bilgileri girin. Ardından her iki bilgisayarda da "Connect" butonuna basın.

Bundan sonra yapacağınız tüm işlemler tamamen sizin insiyatifinizde. Program oldukça güvenli bir program olmanın yanında, siz programı bilgisayarınızda açıp "Connect" butonuna basmadan herhangi bir işlem gerçekleştirilememektedir. Ve her uygulamada sizden izin alınmaktadır.

CrossLoop ile ücretsiz olarak dünya üzerindeki herhangi iki bilgisayarı birbirine bağlayabilir, ekranınızı arkadaşlarınız ile paylaşabilir, dosya transferi yapabilir ve kontrol işlemlerini yönetebilirsiniz.

YORUMLAR