Minecraft 1.6.4 (Mac)
Minecraft
2  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    148,166

  • Üretici

    Microsoft

Bağımlılık yaratan oyunların başında gelen Minecraft oyununun Mac için hazırlanmış versiyonu. Bu oyunda ne olacağı sizin hayal gücünüze kalmış.

Minecraft'ın hem masaüstü hem de mobil versiyonları her gün milyonlarca oyuncu tarafından oynanıyor ve bir yandan hayatta kalma mücadelesi vermek, bir yandan da bir şeyler inşa etmek bu oyuncular için oyunu heyecanlı yapan şeyler arasında yer alıyor. Zira Minecraft dünyasında kazdığınız ve çıkardığınız madenleri kullanarak istediğiniz herşeyi inşa edebiliyorsunuz ancak düşmanlarınız da boş durmuyor ve size karşı geceleri büyük bir mücadele yürütüyor.

Bu nedenle kendi kalenizi, şehrinizi en güvenli şekilde oluşturmalı, bir yandan da mağaralarda önünüze çıkan sonsuz sayıdaki düşmanı altetmelisiniz. Tabii ki yeryüzü de yer altında olduğu gibi düşman kaynıyor. Bir süre sonra kaliteli silahlar ve zırhlar üretebilir hale geldiğinizde hiç korkmadan dışarıya çıkabilir, size karşı koyan yaratıkları öldürebilirsiniz.

Oldukça bağımlılık yaratıcı ve heyecan dolu oyunu siz de kaçırmamalı ve bu sonsuz büyüklükteki dünyaya adımınızı atmalısınız. Mac sürümü de kolayca oynanabilen Minecraft iyi bir multiplayer deneyimi de sunabiliyor.

Ayrıca oyunun Windows pc versiyonunu oynamak için Minecraft indir sayfasını ziyaret edip indirip kurmanız mümkündür.

YORUMLAR