Pixlr
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    3,595

  • Üretici

    Autodesk Inc

Autodesk tarafından piyasaya sürülen Pixlr sayesinde temel seviyedeki resim düzenleme işlemlerinizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Autodesk tarafından piyasaya sürülen Pixlr, en popüler mobil ve web tabanlı resim düzenleme programları arasında yer almakta. Masaüstü kullanıcılarının uzun süredir özlemini çektiği bu işlevsel resim editörü nihayet Mac ve Windows kullanıcılarının da hizmetine sunuldu.

Program kullanıcıların temel seviyedeki fotoğraf düzenleme beklentilerini rahatlıkla karşılayabilecek düzeyde. Daha basit bir anlatımla Pixlr, Photoshop’un biraz daha refineleştirilmiş hali. Photoshop kadar fazla özellik barındırmıyor fakat ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü resim düzenleme aracını başarılı bir tasarıma sahip arayüzünde sunuyor.

Pixlr’ı fotoğraflarınızı düzenlemek amacıyla kullanabiliyorsunuz. Dilediğiniz gibi filtreler, efektler ve çeşitli görseller ekleyerek sıradan fotoğraflarınızı bile muhteşem görünen görsellere dönüştürebilirsiniz.

Pixlr hem Mac hem de Windows kullanıcıları için ücretsiz olarak sunuluyor. Fakat bu versiyondaki özellikleri yetersiz bulursanız Pro sürüme geçebilme şansına sahipsiniz. Pro sürümün aylık kullanım bedeli 1.99 dolar olarak belirtilirken bu bedel yıllık kullanımda 14.99 dolar gibi bir rakama indiriliyor.

Sözün özü Pixlr temel seviyedeki fotoğraf düzenleme operasyonları için kullanılabilecek ideal bir program. Çok komplike işlerle uğraşmayacaksanız Pixlr’ı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

YORUMLAR