En İyi 6 Online Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Resim ve fotoğraflarınızı online olarak düzenlemek artık hem ücretsiz hem de çok kolay. En iyi 6 online fotoğraf düzenleme uygulaması inceledik ve biraraya getirdik.

En İyi 6 Online Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Resim ve fotoğraflarınızı bilgisayar ortamında düzenlemek için binlerce dolarlık resim programlarını satın almanıza veya yüzlerce megabaytlık dosyaları indirmenize gerek yok. Günlük bir bilgisayar kullanıcısının resimlerini ve fotoğraflarını düzenlemek için ihtiyacı olan tek şey kaliteli ve ücretsiz bir online fotoğraf düzenleme web uygulaması.

Uzun araştırmalarımız sonucunda bunların içinden eleyerek 6 adede kadar indirebildik ve sizlerin de deneyerek bu 6 web uygulaması içerisinden kendinize en uygun olanı sevip kullanacağınızdan şüphem yok.

Dilerseniz hemen bu online fotoğraf düzenleme uygulamalarına başlayalım:

Aviary Advanced Suite hem ücretsiz hem de sizi resim/fotoğraflar ile kısıtlamayan bir web uygulaması. İçerisinde video ve resim editörlerinden tutun da müzik editörüne kadar pek çok araç barındırıyor. Fotoğraf ve resimlerin dışında vektörel çizimler yapmak isteyenler için de araçlar içeren Aviary Advanced Suite pek çok kullanıcının gözdesi olmaya aday bir online fotoğraf düzenleme uygulaması.

PsykoPaint standart online fotoğraf ve resim düzenleme uygulamalarından sıyrılarak gerçekten çok daha kaliteli ve sanatsal çalışmalar ortaya koymanızı sağlıyor. İçerisinde fırçalar, özel efektler ve filtreler gibi pek çok gelişmiş özelliği barındıran PsykoPaint uygulamasını kullanarak fotoğraflarınızı göze çok daha fazla hitap edecek şekile getirmeniz hiç de zor değil.

Fotoğraf ve resim düzenlemek isteyen kullanıcıların bir kısmı gelişmiş efekt ve düzenlemeler yerine ellerindeki fotoğrafları kullanarak kolajlar hazırlamak ve Facebook kapak fotoğrafı hazırlamak istiyorlar. Bu kullanıcılar için hazırlanmış bir online fotoğraf düzenleme uygulaması olan piZap işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Eğer resimlerinizi daha sevimli hale getirmek, ikonlar ve clipartlar eklemek, makyaj yapmak istiyorsanız PicMonkey sizin ihtiyaçlarınıza cevap verebilir. Her ne kadar diğer online fotoğraf düzenleme editörleri kadar geniş seçenekleri olmasa da barındırdığı araçlarla işini layıkıyla yerine getirebiliyor.

Adobe Photoshop programını eminim ki bilmeyen ya da duymayan kalmamıştır. Her ne kadar çok gelişmiş resim düzenleme araçlarına sahip olsa da binlerce dolarlık esas programı yüklemeden de online versiyonunu kullanabilirsiniz. Programda yer alan araçların pek çoğunu içeren bu web uygulaması hem ücretsiz hem de kullanıcılarına 2 GB veri depolama alanı sunuyor.

Pixlr Editor katmanlı çalışmalara, renk düzenleme araçlarına, kesme, kırpma, ekleme, çıkarma araçlarına ve çok daha fazlasına sahip bir online fotoğraf düzenleme uygulaması. Bu uygulamanın Türkçe dil desteği de var ve pek çok resim ve fotoğraf düzenleme ihtiyacı olanların yardımına koşacağına inanıyorum.

Bizim belirlediğimiz online fotoğraf düzenleme uygulamaları bu şekildeydi. Eğer siz de hali hazırda bazı uygulamalar kullanıyorsanız bunları yorumlar kısmında belirterek hem bizi hem de ziyaretçilerimizi bilgilendirebilirsiniz.

YORUMLAR