Sculptris Alpha 6 (Mac)

Sculptris

Sculptris
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sculptris ile kolayca detaylı 3 boyutlu modellemeler hazırlayabilirsiniz

Sculptris eğer 3 boyutlu tasarımlar oluşturmak istiyorsanız ve bu işe başlangıç için kolayca anlayabileceğiniz bir yazılım arıyorsanız size tavsiye edebileceğimiz bir 3 boyutlu modelleme programıdır.

Mac bilgisayarlar için geliştirilmiş olan Sculptris ücretsiz olarak inidirilip kullanılabiliyor. Bu nedenle eğer 3 boyutlu modelleme öğrenmek istiyorsanız pahalı yazılımlara lisans ücreti ödemeden Sculptris ile 3 boyutlu modelleme işine girebilirsiniz. Programın kolay anlaşılabilir arayüzü sayesinde bu alanda tecrübe sahibi olmasanız dahi birşeyler öğrenebilmenize ve kendi kendinize 3 boyutlu modellemeler yapabilmenize olanak sağlamakta.

Sculptris'te modelleme işlemleri için kullanıcılara oldukça geniş araç seçenekleri sunuluyor. Sculptris'in sahip olduğu farklı fırçalar ile modellemelerinizi şekillendirebileceğiniz gibi modellemenin belirli bölümlerini döndürmenize, yakınlaştırıp uzaklaştırmanıza veya benzeri fiziksel değişiklikler yapmanıza imkan tanıyan düzenleme araçlarına da erişebiliyorsunuz.

Sculptris PNG ve JPEG formatındaki resim dosyalarınızı modellemeleriniz için arkaplan yapmanıza imkan tanıyor. Yazılım aracılığıyla oluşturulan modellemeler OBJ formatında kaydedilebilmekte.

YORUMLAR