Welcome Home To Windows Phone (Mac)

Welcome Home To Windows Phone

Welcome Home To Windows Phone
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Windows Phone cihaz kullanmaya başlayıp diğer platformlara ait eski cihazındaki tüm verileri aktarmak isteyenler için Welcome Home to Windows Phone en pratik seçeneklerden birini sunuyor.

Eski cihazınızdan vazgeçip Windows Phone cihazı kullanmaya karar verdiyseniz bunu olabildiğince zahmetsiz gerçekleştirmenizi sağlayan Welcome Home to Windows Phone ile iOS, Android veya Blackberry cihazınızdaki tüm bilgileri ve verileri hızlıca aktarabiliyor. Eski cihazlarınızda yer alan her bilgiyi yedeklemek konusunda da oldukça başarılı olan uygulama, Windows veya Mac OS X kullanıcılarına birçok kullanışlı opsiyon sunuyor.

Welcome Home to Windows Phone kullanmak için Windows Phone sahibi olmanız şart değil. Cihazınızı USB bağlatısıyla masaüstünüzle eşleştirin. Bunun sonrasında uygulama cihazınızı baştan aşağıya tarıyor ve gerekli olan tüm bilgileri bilgisayarınıza aktarıyor.  Takvim notlarınız ve kişiler listeniz anında Windows Live hesabınıza aktarılabiliyorken fotoğraf ve videoları iPhoto ve iTunes'a yüklemeniz mümkün. Araçlar üzerinden uygulamalarınızı yeni cihaza transfer edemiyorsunuz ancak birçok durumda başarılı bir performans sergileyen tavsiyeler eşliğinde Windows Phone için muadil uygulamalar bulabiliyorsunuz. Bu işlemi dilerseniz Welcome Home to Windows Phone'un size sunduğu QR koduyla indirin veya linklerin dizili olduğu bir PDF dosyası oluşturun.

Genel hatlarıyla pratik bir araç olan Welcome Home to Windows Phone sadece iCloud ile uyumsuz ve Android 4.1 kullanan cihazlarda da sorun çıkartabiliyor. Windows Phone mağazalarında uygulama bulunduğu sürece isabetli tavsiyeler sunan Welcome Home to Windows Phone'un zayıf kaldığı nokta oyun tavsiyeleri olabiliyor.

ARTILAR

Ücretsiz

Hızlı işlem imkanı

Yedekleme seçeneğiniz var

EKSİLER

Oyun tavsiyeleri hatalı olabiliyor