Photo Slide Show

Photo Slide Show

3.2
Editör Puanı: 4/5
4

13 Kullanıcı: 3.8/5

3.8
Photo Slide Show

Slayt Gösterisi Oluşturma Programı

Can Erdil Şentürk Son güncelleme 8 yıl önce

Photo Slide Show ile Kolayca Slayt Gösterileri Oluşturabilirsiniz

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz Resim Editörleri kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

Photo Slide Show bilgisayarınızda bulunan resimlerin tamamını tarayarak, görüntülemenizi aynı zamanda bu resimlerle çok şık slayt gösterileri hazırlamanıza yardımcı olur. Oluşturacağınız slayt gösterilerinize müzik ve animasyon eklemenize de izin veren Photo Slide Show ile slayt gösterilerinizi yüksek çözünürlüğe sahip filmler halinde kayıt edebilirsiniz.

BMP, JPEG, GIF, TGA gibi resim ve MP3, WAV, WMA, MPA, MP2, AU, AIF, AIFF, SND gibi ses dosyası formatlarını destekleyen Photo Slide Show bunun yanında Türkçe dil desteğinede sahiptir. Özellikle kaliteli slayt gösterileri oluşturmak isteyen bilgisayar kullanıcıları için Photo Slide Show yardımcı bir programdır.

Programın geniş resim dosyası formatını desteklemesi ve Türkçe bir kullanım sunması ona benzerleri karşısında büyük bir avantaj kazandırmakta. Düğün, nişan, önemli gün ve toplantılar gibi etkinliklerde çektiğiniz fotoğrafları bir araya getirerek bir slayt gösterisi altında birleştirmek için Photo Slide Show yazılımından faydalanabilirsiniz. Program oldukça sade bir arayüze sahip. Slayt gösterisi hazırlama işini ve fotoğraf arasındaki geçişleri belirleme işini zahmetsizce halledebilmektesiniz.

Photo Slide Show için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Photo Slide Show crack, Photo Slide Show serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
2 / 415,318
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP
Üretici:
DigitByte Studio

Resim Editörleri Popülerleri

 1. Adobe Photoshop
  Adobe PhotoshopProfesyonel Fotoğraf Düzenleme Programı
 2. PhotoScape
  PhotoScapeÜcretsiz Resim Editörü
 3. Picasa
  PicasaÜcretsiz Resim Düzenleme Programı
 4. ProShow Producer
  ProShow ProducerSlayt Şovu Hazırlama Programı
 5. Inpaint
  InpaintFotoğraflardan Obje Silme Programı