PhotoFiltre

PhotoFiltre

6.5.3
Editör Puanı: 4/5
4

44 Kullanıcı: 4.3/5

4.3
PhotoFiltre
PhotoFiltre
PhotoFiltre
PhotoFiltre

Ücretsiz Fotoğraf Düzenleme Programı

Can Erdil Şentürk Son güncelleme 4 yıl önce

PhotoFiltre kullanıcılara fotoğrafları ile ilgili olarak resim kesme, resim döndürme, resim boyutlandırma gibi temel fotoğraf düzenleme işlemlerini gerçekleştirme ve bunun yanında fotoğraf filtreleme gibi işlemleri gerçekleştirebilme imkanı sunan geniş kapsamlı bir resim düzenleme yazılımıdır.

PhotoFiltre bilgisayarınızda depoladığınız fotoğraflarınıza ikinci bir dokunuş yapmanıza  imkan sağlayan bir program. Eğer kameranızla çektiğiniz fotoğraflardaki renkler hoşunuza gitmediyse PhotoFiltre kullanarak bu fotoğraflarınıza çok daha şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Yazılım bu iş için aiyah beyaz ve sepya gibi klasik renk ayarlarının yanında tercihlerinize göre yapılandırabileceğiniz ve kategoriler altında toplanmış birçok fotoğraf filtresi sunmakta. 

PhotoFiltre sayesinde resimlerinizin renk ayarları haricinde fiziksel özellikleri üzerinde de oynama yapabiliyorsanız. Ters resimlerinizi PhotoFiltre kullanarak döndürebilirsiniz veya programın resim kesme özelliğini kullanarak fotoğraflarınızın istenmeyen bölümlerinden kurtulabilirsiniz. PhotoFiltre resimlerinizin boyutunu ayarlamanıza ve ihtiyacınıza göre küçültüp büyütebilmenize imkan veriyor.

PhotoFiltre gece çekilen fotoğraflarda oluşan kırmızı gözleri düzeltebilen bir yazılım. Programın kırmızı göz düzeltme özelliğini kullanarak bu hatayı giderebilir ve fotoğraflarınızın çok daha doğal görünmesini sağlayabilirsiniz.

PhotoFiltre ileri seviye çalışmalar için katman tabanlı çalışmayı da destekliyor. 

PhotoFiltre için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
99 / 331,323
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:
Antonio Da Cruz

Resim Editörleri Popülerleri

 1. Adobe Photoshop
  Adobe PhotoshopProfesyonel Fotoğraf Düzenleme Programı
 2. PhotoScape
  PhotoScapeÜcretsiz Resim Editörü
 3. Picasa
  PicasaÜcretsiz Resim Düzenleme Programı
 4. ProShow Producer
  ProShow ProducerSlayt Şovu Hazırlama Programı
 5. Inpaint
  InpaintFotoğraflardan Obje Silme Programı