Editör Puanı: 3.5/5
3.5

4 Kullanıcı: 3/5

3
TOWeb Ana Ekran

Hazır Şablonlardan Site Yapma Programı

Yeşim Halıcı Son güncelleme 3 yıl önce

TOWeb pek çok yeni özellik eklenen versiyonuyla daha şık ve pratik web siteleri hazırlamanızı sağlıyor. HTML ve imaj editleme programlarını kullanmanıza gerek kalmadan 5 basit adımda sitenizi hazırlayarak yayına açmanız mümkün. TOWeb ile fotoğraf albümleri, formlar, kataloglar, multimedya dökümanlar (video, flash), slide show'lar hatta e-satış için alışveriş sepeti bile hazırlayabilirsiniz.

TOWeb ile 5 adımda kolayca internet siteleri yaratabilirsiniz.

Adım 1 : Web sitenize başlayın
Kendi web sitenizi yaratmanız için bir başlık ve sitenizi yapmak istediğiniz konularda bir tema seçmeniz gerekmekte. İster başlıklar ile ister bloglar ile anasayfanızı oluşturabilirsiniz. Sitenizin menüsü otomatik olarak linklenecek ve en kısa ulaşım haritasını size çıkartacaktır.

Adım 2 : Sitenizin grafik temasını yaratın
TOWeb ile grafik dizayn tasarlamakla da uğraşmayacaksınız. İstediğiniz rengi size sunulan temalar üzerine uygulayın. Ve sitenizin dizaynı da hazır olsun. Bu sayede herhangi bir tasarımcıya ekstra bir ücret ödemek zorunda da kalmayacaksınız. Ayrıca kendi tasarladığınız temaları da başarı ile ekleyebilir ve kullanabilirsiniz. Eğer isterseniz grafik arayüzünü istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Menü ayarları ile oynayabilir menü isimlerini değiştirebilir menü renklerini yani kısaca tüm grafik tasarımını değiştirebilirsiniz.

Adım 3 : Başlıklarınızı istediğiniz bilgiler ile doldurun
Temanız yaratıldı ve artık sıra bilgi girişine geldi. İstediğiniz başlıklara istediğiniz türde verilerinizi girebilirsiniz. İster resim ister metin ekleyin farketmez istediğiniz herşeyi ekleyin.

Adım 4 : Websitenizin opsiyonlarını değiştirin
İhtiyacınız olan ayarları çok kolay bir şekilde değiştirin. Alışveriş özellikleri ve hatta arama motoru bile ekleyebilirsiniz.

Adım 5 : Sitenizi internet üzerinde yayınlayın
Son adımda TOWeb ile çabucak web sitenizi internet ortamında yaratın. Ve internette çalışmanın keyfini tadın.

TOWeb için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda TOWeb crack, TOWeb serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Toplam:
62,894
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP
Üretici:
Lauyan Software

Web Dizayn Araçları Popülerleri

 1. Web Page Maker
  Web Page MakerWeb Sitesi Oluşturma Programı
 2. Adobe Fireworks
  Adobe FireworksProfesyonel Web Tasarım Programı
 3. Adobe Dreamweaver CC
  Adobe Dreamweaver CCProfesyonel Web Tasarım ve Geliştirme Programı
 4. Front Page Türkçe 5.0
 5. WYSIWYG Web Builder
  WYSIWYG Web Builderİnternet Sitesi Yapma Programı