Turksa Ticari Adam

Turksa Ticari Adam

Editör Puanı: 4/5
4
Son güncelleme 9 yıl önce

Uyarı: Program üreticisi daha fazla destek sunmadığı için kaldırılmıştır. Bu nedenle alternatif program bulabileceğiniz "Muhasebe" kategorimize tıklayarak göz atabilirsiniz.

Hizmet Alanı:
Turksa Ticari Adam'in içerigi; ufak ve orta ölçekli firmalarin ön muhasebelerinin tutulmasi amaciyla son teknolojiye uygun windows tabanli kolay arayüzlü paket yazilimdir. Kullanici herhangi bir egitime gerek kalmadan paketin içerisindeki elektronik kitapçikla çok rahat 1-2 gün içerisinde uyum saglayarak kullanabilir. Fatura ve irsaliye basimlarindaki ayarlari hiç kimseden yardim almadan kendisi sürükle birak yöntemiyle dizayn edebilir. Cari ekstrelerini ister yazicidan alabilir, isterse excele aktarabilir veya acrobat reader'in okuyabilecegi pdfdosyasi haline getirip mail çekebilir. Yedeklemelerini program yardimiyla istedigi ortama alabilir. Kullanici yetkilendirme bölümünü kullanarak programi kullanacak olanlarin yetkilerini sinirlandirabilir. Daha dogrusu bu programi kullanan kullanici program herseyi yaparken kendine vakit ayirip çayini kahvesini içebilir.Uzaktan bağlatı ile büro dışından internet sisteme bilgi girebilirmisiniz.
 
Görevi:
Turksa Ticari Adam V5.4.01 Firmalarin Windows ortami altinda kolayca Irsaliye / Fatura / Stok / Cari Hesap /Çek-Senet /Kasa /Masraf Takibi islevlerini yerine getirebilmeleri için hazirlanmis olan ön muhasebe amaçli bir ticari pakettir.. Kolay ve esnek kullanimi, kolay sorgulama, rapor alma, irsaliyeden faturaya geçme, toplu faturalastirma, Tahsil-Tediye islemi sirasinda makbuz basimina kadar kullanicinin yabancilik çekmeyecegi ve egitimsiz görsel kullanacagi bir yapida hazirlanmistir.. Data yapisi MSSQL olup , data bakim ve yedekleme (dahili/harici) islevleri programin kendi yapisi içersinde mevcuttur....Faturalama modülü irsaliye-fatura ayri kesenler için, fason fatura düzenleyenler için veya irsaliyeli fatura kullananlar için özel dizany edilmistir... Fatura sablonu kullanici tarafindan kolaylikla sürükle birak yöntemi ile dizay edilmektedir.....Iskonto uygulamasi yapan firmalar için 4 tip iskonto uygulamasi yapma imkani verilmistir...YTL ile tam uyumludur...

Turksa Ticari Adam için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Turksa Ticari Adam crack, Turksa Ticari Adam serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
Türkçe
Toplam:
7,676
İşletim Sistemi:
Vista/WinXP

Muhasebe Popülerleri

 1. Ön Muhasebe Programı
  Ön Muhasebe ProgramıÖn Muhasebe Programı
 2. Alış-Satış-Stok-Takip
  Alış-Satış-Stok-TakipStok Takip Etme Programı
 3. Barkod Etiket Pro
  Barkod Etiket ProBarkod Oluşturma Programı
 4. MuhasebeEx
  MuhasebeExÖn Muhasebe Programı
 5. Veresiye Programı
  Veresiye ProgramıÜcretsiz Veresiye Takip Etme Programı