iPhone 12 Almamak için 5 Sebep! (Video)

iPhone 12 inceleme videosu öncesinde iPhone 12 neden almamalıyız 5 sebebiyle birlikte sizlere aktarıyoruz. İşte iPhone 12 almamak için 5 sebep.

Apple düzenlediği etkinlikte yeni iPhone modellerini tanıttı. iPhone 12, iPhone 12 Mini, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max duyuruldu. Cihazlar tanıtıldı tanıtılmasına ancak almamak için pek çok sebep bulunuyor. Videomuzda iPhone 12 almamak için 5 sebep hakkında sizlere bilgi veriyoruz.

iPhone 12 Almamak için 5 Sebep

iPhone 12 almamak için 5 sebep arasında tasarım bulunuyor. Apple her yıl aynı tasarımı karşımıza çıkarıyor. Bir diğer sebep ise kutu içerisinden kulaklık ve şarj adaptörü çıkmayacak olması. Tüm iPhone modellerinin kutusundan hem kulaklık hem de şarj adaptörü çıkmayacak.

Apple AirPods Fiyatlarına Zam Geldi: Yeni Fiyatlar Üzücü
TEKNOLOJİ

Apple AirPods Fiyatlarına Zam Geldi: Yeni Fiyatlar Üzücü

Apple yeni iPhone modellerini tanıttıktan hemen sonra AirPods modellerine zam yaptı. AirPods fiyatlarında artışa yaşandı. Yeni AirPods fiyatları hakkında merak edilenleri sizler için bir araya getirdik.

Tüm detayları videomuzu izleyerek öğrenebilirsiniz. Sizler için yeni çıkmakta olan pek çok cihazın incelemesini gerçekleştirerek cihazlar hakkında fikir sahibi olmanızı ve ayrıca en son yaşanan teknolojik gelişmelerden haberdar olmanızı sağlıyoruz. Bizleri takipte kalın!

Beklenen Oldu: iPhone Kutularından Kulaklık ve Şarj Aleti Çıkmayacak!
MOBİL

Beklenen Oldu: iPhone Kutularından Kulaklık ve Şarj Aleti Çıkmayacak!

Apple düzenlediği Hi Speed isimli etkinliğinde yeni iPhone modellerini ve HomePod Mini'yi tanıttı. iPhone 12 kutusunda kulaklık ve şarj aleti var mı? sorusunun cevabı merak edilmeye başlandı.

iPhone 12 Özellikleri

Bu senenin en çok satılan modeli iPhone 11’in halefi olan iPhone 12, aslında iPhone 12 Mini ile oldukça benzer özelliklere sahip ancak daha büyük ekranlı bir model arayanlara hitap ediyor. Tıpkı iPhone 12 Mini gibi iPhone 12 de A14 Bionic işlemci ile geliyor ve bu işlemci 4 GB RAM ile destekleniyor. Yine iPhone 12’de de 64 GB / 128 GB / 256 GB depolama seçenekleri sunuluyor.

iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max Tanıtıldı
MOBİL

iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max Tanıtıldı

Apple tarafında uzun bir süredir sızıntılara konuk olan iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max uzun bir bekleyişin ardından tanıtıldı.

Apple iPhone 12 Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi
MOBİL

Apple iPhone 12 Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Apple 13 Ekim tarihinde düzenlediği yeni etkinlikle birlikte iPhone 12 modelleri ile karşımıza çıktı. Eğer yeni modelleri merak ediyorsanız Apple iPhone 12 Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi hakkında merak edilen detayları sizler için bir araya getirdik.

iPhone 12 Pro Özellikleri

A14 Bionic’i 6 GB RAM ile harmanlayan iPhone 12 Pro diğer modellere nazaran 128 GB / 256 GB / 512 GB depolama seçenekleri sunuyor. iPhone 12 gibi 6,1 inç boyutunda OLED ekranla birlikte gelen modelin kamera tarafında çok daha iddialı bir duruş sergilediğini görüyoruz.

iPhone 12 Mini Özellikleri ve Fiyatı Açıklandı!
TEKNOLOJİ

iPhone 12 Mini Özellikleri ve Fiyatı Açıklandı!

iPhone 12 Mini hakkında gelen sızıntılar yerini gerçeklere bıraktı. iPhone 12 Mini özellikleri ve fiyatı ne?

YORUMLAR