Mobil Uygulamalar 38

CampusWings Sadece üniversite öğrencilerine özel olarak tasarlanan yapısıyla yakın zamanda oldukça büyük ses getireceğine inandığımız uygulamalardan bir tanesi olan CampusWings, Türkiye'de yer alan tüm öğrencileri aynı çatı altında buluşturmayı planlıyor.

CampusWings

Sadece üniversite öğrencilerine özel olarak tasarlanan yapısıyla yakın zamanda oldukça büyük ses getireceğine inandığımız uygulamalardan bir tanesi olan CampusWings, Türkiye'de yer alan tüm öğrencileri aynı çatı altında buluşturmayı planlıyor. Özellikle aile fertlerinin de yer aladığı sosyal ağlarda paylaşım yapmaktan sıkılan öğrenciler için adeta bir ilaç niteliğinde olan CampusWings, denenmesi gereken uygulamalar arasında.

Duorey

Yeni müzikler keşfetmek ve kendi tarzında müzik dinleyen kişilerle tanışmak isteyen kullanıcılar için özel olarak hazırlanan bir sosyal ağ olan Dourey, sahip olduğu şık tasarımı ve kolay kullanımıyla oldukça dikkat çeken bir uygulama. Farklı tarzlarda yeni müzikler keşfedebileceğiniz, kendi müzik listelerinizi paylaşabileceğiniz ve diğer kullanıcılar tarafından paylaşılan listeleri takip edebileceğiniz uygulamayı mutlaka denemenizi öneririz.

Taggy

Özellikle Instagram gibi sosyal ağlar üzerinde paylaşım yaparken etiket kullanmayı seven kullanıcılar düşünlerek hazırlanmış olan bir uygulama olan Taggy, sizler için otomatik olarak paylaşım yapacağınız sosyal ağlar üzerinde en çok kullanılan ve sizin belirlemiş olduğunuz etiketlere benzer olanları listeleyerek kolayca kullanmanıza olanak veriyor. Paylaşım yaparken zamanınızın büyük bir bölümünü etiket belirlemek için harcıyorsanız, bırakın artık sizin için etiketleri Taggy belirlesin. Böylece değerli zamanınız size kalsın.

Starlike

Facebook, Twitter ve LinkedIn gibi sosyal ağlar üzerinde arkadaşlarınızın hangi paylaşımları veya içerikleri beğendiklerini kolayca takip edebilmeniz için hazırlanmış bir uygulama olan Starlike sayesinde, bahsetmiş olduğumuz tüm sosyal ağların karmaşık yapısından kurtularak arkadaşlarınızın beğenilerini kolayca takip edebilirsiniz. Aynı zamanda arkadaşlarınızın beğenmiş oldukları içerikleri isterseniz favorilerinize ekleyerek daha sonra tekrar kolayca ulaşabilirsiniz.

SDL Translate

Oldukça sade ve şık bir arayüze sahip olan SDL Translate, kolayca kullanabileceğiniz çeviri uygulamaları arasında yer alıyor. Türkçe'den İngilizce'ye, İngilizce'den Türkçe'ye veya diğer diller arasında hızlı bir şekilde çeviri yapmanıza olanak sağlayan uygulama, çevrilen metni okuma ve söylenen kelimeyi çevirme gibi gelişmiş özelliklere de sahip. Yurtdışı seyahatlerinizde kullanabileceğiniz etkili bir çeviri uygulamasına ihtiyaç duyuyorsanız SDL Translate'i denemenizi öneririz.

YORUMLAR