CampusWings

CampusWings

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 256
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CampusWings , Inc

CampusWings uygulaması ile Android akıllı telefon ve tabletlerinizi kullanarak sadece öğrencilere açık bir sosyal ağ deneyimi yaşayabiliyorsunuz.

CampusWings uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcısı olan üniversite öğrencileri için hazırlanmış bir sosyal ağ uygulaması olarak karşımıza çıktı ve akrabalarınızdan, annenizden, babanızdan veya diğer tanımadığınız insanlardan uzakta durarak daha gençlere yönelik bir sosyal medya deneyimi elde etmek istiyorsanız denemeniz gereken araçlardan bir tanesi haline geliyor diyebilirim.

Ücretsiz olarak sunulan ve oldukça kolay kullanılır bir arayüze sahip olan uygulama, sadece .edu uzantılı e-posta adresleriyle kullanılabiliyor ve böylece öğrenci olmayanların uygulamaya giriş yapamaması başarıyla sağlanıyor. Diğer sosyal ağların herkese açık yapısından hoşlanmıyor ve kendi kampüsünüz, üniversiteniz veya diğer yerlerdeki üniversitelerden insanlarla kaynaşmak istiyorsanız CampusWings etkili bir araç olacaktır.

Uygulama her ne kadar şimdilik sadece Bahçeşehir, Bilgi, Boğaziçi ve Koç üniversitelerinde aktif olsa da, ilerleyen zamanlarda daha fazla kullanıcıya ulaşılmasıyla diğer üniversite kampüslerine de açılacağını düşünüyorum.

Hem sıradan günlük iletişim imkanları hem de ders notları, satışlar veya ekipler oluşturma gibi diğer ihtiyaçlar için kullanabileceğiniz uygulamada tabii ki neler yapacağınız sizin kendi kullanım alışkanlıklarınıza ve dostlarınıza kalıyor.

Eğer diğer sosyal ağlardan biraz daha özel ve kendi arkadaşlarınızı kapsayan bir sosyal ağa geçiş yapmak istiyorsanız uygulamaya göz atmadan geçmeyin derim.