SDL Translate

SDL Translate

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 69
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SDL plc

SDL Translate yabancı cümlelerin veya kelimelerin anlamlarını öğrenmenize yardımcı olan oldukça kullanışlı bir uygulama

SDL Translate kullanıcılara bir metini tercüme etmekte ve bilmedikleri İngilizce kelimelerin anlamlarını öğrenme konusunda yardımcı olan bir mobil çeviri uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip yararlanabileceğiniz bir çeviri servisi olan SDL Translate temel olarak Türkçe-İngilizce veya İngilizce-Türkçe çeviriler için kullanabileceğiniz bir hizmet. İnternet üzerinden çalışan servis eğer İngilizce bilgisine sahipseniz İspanyolca, Almanca ve Fransızca dilleri ile İngilizce dilleri arasında da çeviri yapabiliyor. Ayrıca bu dillerin haricinde İngilizce ile birçok farklı dil arasında çeviri yapabilmeniz de mümkün.

SDL Translate text to speech ve speech to text teknolojilerini desteklemekte. Bu özellikler sayesinde uygulama aracılığıyla çevirisini yaptığınız cümle veya kelimelerin ingilizce telaffuzlarını dinleyebiliyor veya sesli olarak yaptığınız İngilizce aramaları metine dönüştürebiliyor ve çevirebiliyorsunuz. Eğer yurt dışı yolculukları yapıyorsanız ve yolculuğunuza çıkarken yanınıza sözlük almayı unuttuysanız SDL Translate acil durum çekiciniz olabiliyor. Basit bir arayüze sahip olan SDL Translate en başarılı çeviri uygulamaları arasında yer almakta.