Duorey

Duorey

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 295
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici YiLe Software

Duorey uygulamasından faydalanarak kolayca Android cihazlarınızdan yepyeni müzik oynatma listelerine ulaşabilir, yeni dostluklar kurabilirsiniz.

Duorey uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcıların kolaylıkla müzik zevkleri üzerinden yeni dostlar ve oynatma listeleri keşfedebilecekleri, ayrıca kendi dinledikleri parçaları takipçileri ile paylaşabilecekleri ücretsiz müzik sosyal ağları içerisinde yer alıyor. Hem kolay kullanımı hem de diğer servislerle entegre bir şekilde çalışabilmesi sayesinde her zaman en son zevkinize uygun şarkılara erişebilmeniz mümkün hale geliyor.

Uygulama hem iTunes hem de SoundCloud üzerinde yer alan parçaları ve oynatma listelerini paylaşmanıza olanak tanıdığı için takipçileriniz paylaşımlarınızda yer alan parçaları hemen dinleme olanağına sahip olacaklardır.

Tabii ki uygulamanın en dikkat çeken yanı ise, insanları takip edebilme, onların playlistlerini görebilme, dinleyebilme, oy verebilme ve paylaşabilme imkanını sağlaması. Temel olarak bir müzik keşfetme uygulaması olarak planlandığı için bu deneyimi sosyal ağ işlevleriyle süslemekten hoşlanacak kullanıcılara büyük bir kolaylık sunuyor diyebilirim.

Elbette sizin oynatma listeleriniz de diğer kullanıcılar tarafından değerlendirilebiliyor. Müzik zevkinizin uyuştuğu kişilerle arkadaş olabilmeniz için gerekli araçların sunulması da uygulamayı kullanılabilir bir hale getiriyor.

Kişisel profil resminizi ve açıklamanızı düzenleyebilme seçenekleri kendinizi diğer insanlara doğru tanıtmak açısından da faydalı olacaktır. Eğer yeni bir müzik ağı arayışındaysanız göz atmadan geçmemeniz gerekenlerden birisi olduğunu düşünüyorum.