Starlike

Starlike

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 184
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AOL Inc.

Starlike uygulaması sayesinde Android mobil cihazlarınızdan kolayca dostlarınızın sosyal ağlarda neleri beğendiklerini takip edebiliyorsunuz.

Starlike uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz bir sosyal ağ uygulaması olarak karşımıza çıktı ancak direkt olarak bir sosyal ağ işlevi görmek yerine diğer ağlardaki dostlarınıza dair bilgileri kolayca tek bir platformdan elde edebilmenizi sağlıyor. Ücretsiz olarak sunulan ve çok basit bir arayüze sahip olan uygulama sayesinde kimin hangi ağda ne yaptığını hiç vakit kaybetmeden görebiliyorsunuz.

Uygulamayı kullanarak Facebook, Twitter ve LinkedIn hesaplarınızla giriş yaptığınızda, bu ağlarda bulunan dostlarınızın neleri beğendiklerini veya favorilerine eklediklerini hemen görebiliyor, böylelikle direkt olarak paylaşımlarına bakmak yerine neleri sevdiklerine veya nelerle ilgilendiklerine dair daha fazla detay sahibi olabiliyorsunuz.

Uygulamanın tek işlevi tabii ki başkalarını takip etmek değil. Dostlarınızın beğendiği şeyler karşınıza serildikten sonra siz de o içerikleri ve paylaşımları beğenebiliyor, favorilerinize ekleyebiliyorsunuz. Eğer şimdi değil de başka bir zaman beğenmek isterseniz sadece uygulamanın içerisinden yıldızlamanız ve kimseye belli etmeden o paylaşımı takip etmeniz de mümkün.

Gelecekte daha fazla sosyal ağın desteklenmesi halinde kullanım alanı da genişleyecektir. Starlike uygulamasını dostlarının her adımını takip etmek isteyen kullanıcılar için oldukça yeterli ve uygun buluyorum. Denemeden geçmeyin derim.