Taggy

Taggy

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 115
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici TMH Soft.

Taggy uygulamasını kullanarak Android mobil cihazlarınızdan sosyal medya paylaşımlarınıza uygun etiketleri kolaylıkla bulabiliyorsunuz.

Taggy uygulaması, Vine, Instagram, Twitter, Facebook ve TagForLikes servislerini kullanarak paylaşımlar gerçekleştirenlerin daha kolay bir şekilde etiketlere ulaşmalarını ve etiket yönetimi yapmalarına olanak sağlayan uygulamalar arasında yer alıyor. Hem ücretsiz olarak sunulması, hem de çok kolay kullanılır, Türkçe bir arayüzle birlikte gelmesi sayesinde kullanırken zorluk çekeceğinizi de sanmıyorum.

Uygulamayı kullanırken etiketleri isterseniz manuel olarak aratabiliyor, isterseniz de kategoriler içerisinden seçim yaparak en sık kullanılan, en popüler etiketleri hemen bulabiliyorsunuz. Ayrıca uygulamanın birbiri ile ilişkisi olan etiketleri otomatik olarak kullanıcılara sunabilmesi sayesinde, çok sayıda etiket kullanmayı sevenler için ideal bir hale geliyor diyebilirim.

Kullanıcıların kendi istedikleri etiketleri oluşturmaları ve daha sonra bu etiketleri saklayabilmeleri sayesinde daha düzenli bir etiketleme sistemi de mümkün hale geliyor. Geçmişte kullandığınız etiketlerin sıklığını ölçebilen ve buna göre kendi kendine favoriler de oluşturabilen Taggy, kişiselleştirme imkanlarıyla da öne çıkıyor.

Gündem takibi yapabilen ve varolan günlük gündeme göre size etiketler de önerebilen sistemi sayesinde insanların en çok kullandıkları etiketleri kaçırmadan bahsettiğimiz sosyal ağlarda paylaşımlarınızı da yapabiliyorsunuz.

Eğer hashtag kullanımında yeni yöntemler arıyor ve daha başarılı bir şekilde tüm işlemleri gerçekleştirmek istiyorsanız göz atmadan geçmeyin derim.