Ne İndirsem? Mobil Uygulamalar 21-27 Temmuz

Jink Kullanıcıların hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip mobil cihazları üzerinde kullanabilecekleri ücretsiz bir mesajlaşma ve konum paylaşma uygulaması olan Jink sayesinde sevdiklerinizin yerini kolayca takip edebilir ve istediğiniz zaman bulu

Jink

Kullanıcıların hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip mobil cihazları üzerinde kullanabilecekleri ücretsiz bir mesajlaşma ve konum paylaşma uygulaması olan Jink sayesinde sevdiklerinizin yerini kolayca takip edebilir ve istediğiniz zaman buluşmalar ayarlayabilirsiniz.

Tarif Dükkanı

Kendi tariflerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmanıza olanak sağlayan ve aynı zamanda diğer kullanıcılar tarafından paylaşılan tarifleri sanal altınlar yardımıyla satın almanıza olanak sağlayan Tarif Dükkanı adlı uygulama sayesinde menünüzü genişletmek tamamen sizin elinizde.

Google Analytics

Android kullanıcılarının uzun zamandır yararlandıkları bir servis olan Google Analytics geçtiğimiz hafta içerisinde iOS kullanıcılarıyla da buluştu. Web sitesi sahiplerinin web sitelerine ait istatistiksel bilgileri kontrol ve takip etmelerine olanak sağlayan uygulamayı, tüm web geliştiricilerine tavsiye ediyoruz.

Wiper

Popüler mesajlaşma uygulamaları üzerinde yer alan mesajlaşma, resim paylaşma ve konuşma gibi özelliklerin tümünü kullanıcılarına sunan ve bunlara ekstra güvenliği ekleyen Wiper, yakın zamanda oldukça popüler olacak mesajlaşma uygulamalarından bir tanesi olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Floatify

Android cihazlarınız üzerinde yer alan bildirimlerin eksik olan yanlarından sıkıldıysanız ve çok daha gelişmiş bir Android bildirim deneyimi yaşamak istiyorsanız, Floatify mutlaka denemeniz gereken bir uygulama. Oyun oynarken, kilit ekranı üzerindeyken veya daha birçok farklı durumda bildirimlerinize kolayca ulaşmanızı sağlayan uygulama sayesinde, bundan böyle hiçbir bildirimi kaçırmayacaksınız.

YORUMLAR