Floatify

Floatify

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 513
  • DOSYA BOYUTU 1.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Jawomo

Floatify uygulaması ile Android akıllı telefon ve tabletlerinizde çok kolay bir şekilde akıllı ve ekranda yüzen bildirimler alabilirsiniz.

Android akıllı telefonların ve tabletlerin bildirimler konusunda biraz başarısız oldukları ortada. Zira herhangi bir oyun içerisindeyken bildirimleri görmek imkansız hale gelebiliyor ve aynı zamanda tam ekran uygulamalarda da uygulamadan çıkmadan bildirimlere dair işlemler yapmak mümkün olmuyor. Bu bildirimlerin yeteri kadar iyi tasarlanmamış olması ve yaşanan karmaşalar da işin cabası diyebiliriz. Floatify bu sorunun üstesinden gelebilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve kolay kullanılır bir uygulama olarak karşımıza çıktı.

Uygulamayı kullandığınızda telefonunuza gelen bildirimler açık olan uygulamalardan bağımsız olarak yüzen bir şekilde karşınıza çıkıyorlar ve bu sayede hiç zorlanmadan ve kullandığınız uygulamadan çıkmadan bildirimlere göz atabiliyor, açabiliyor veya silebiliyorsunuz.

Bunun yanında telefonun ekran kilidi açıldığında direkt olarak bildirimleri karşınıza çıkarabilen Floatify sayesinde yanlışlıkla gelen bildirimleri kaçırmak gibi durumlara karşı da önlem alabiliyorsunuz. Bildirimlerin çıktığı kartların renkleriyle ve arka planlarıyla oynamak, animasyonlarını değiştirmek de mümkün.

Akıllı cihazınızın bataryası üzerinde dikkate değer bir tüketimde bulunmayan uygulama, bu sayede korkmadan kurmanıza ve kullanmanıza olanak veriyor. Gelen SMS'ler için hemen cevap verme, aramalar için geri arama ve diğer uygulamalara dair kısayollar da Floatify'a entegre edildiği için sıradan günlük işlemlerin daha da hızlı hale geleceğini söyleyebilirim.