Jink

Jink

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 534
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Greenhouse Apps, LLC

Jink uygulaması ile Android akıllı telefon ve tabletlerinizi kullanarak hem mesajlaşabilir hem de anlık konumunuzu paylaşabilirsiniz.

Jink uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ücretsiz bir konum paylaşma ve mesajlaşma uygulaması olarak yayınlanmış durumda ve buluşmaları çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirmek için üretilmiş. Zira uygulamayı kullanırken arkadaşlarınızla mesajlaşabiliyor, tam bu esnada mesajlaştığınız arkadaşınızla direkt olarak anlık konum paylaşımı gerçekleştirebiliyorsunuz. Böylece birbirinize yaklaşırken her hareketinizde aranızda ne kadar mesafe kaldığını da görebiliyorsunuz.

Uygulama elbette sadece arkadaşlarınızla değil, çocuklarınızla, ailenizle ve diğer tanıdıklarınızla da güvenli bir şekilde mesajlaşmanızı, hatta nerede olduklarını kontrol etmenizi sağlıyor. Bunun yanında istediğiniz an konum paylaşımını kapatabiliyorsunuz. Buluşacağınız kişiyle yanyana geldiğinizde otomatik olarak konum paylaşımının kapatılması ise batarya tasarrufu açısından oldukça değerli.

Uygulamanın arayüzü çok kolay kullanılır ve iyi tasarlanmış durumda. Bu sayede arkadaşlarınızla anında iletişime geçebiliyor ve konum işlemlerini gerçekleştirebiliyorsunuz. Tabii ki ücretsiz olması onu daha da tercih edilebiliyor kılıyor. Jink'in diğer mobil platformlar için de yayınlanmış olması tüm arkadaşlarınızı kolayca bulmanızı sağlayacaktır.

Eğer buluşmalar, organizasyonlar gibi işlerle uğraşıyor veya sadece keyif için arkadaşlarınıza daha kolay erişmek istiyorsanız denemeyi sakın unutmayın.