Wiper

Wiper

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,457
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Wiper, Inc.

Android için hazırlanan Wiper SMS uygulaması ile çok kolay bir şekilde mesaj gönderebilir, gönderdiğiniz mesajları silebilirsiniz.

Wiper MSN uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz yeni bir mesajlaşma uygulaması olarak karşımıza çıktı ancak onu diğer mesajlaşma uygulamalarından ayıran en büyük konu ise tamamen kullanıcıların gizliliğine ve güvenliğine önem veren bir yapıya sahip olması. Zira son zamanlarda ortaya çıkan veri hırsızlıkları, mesajların ve resimlerin kopyalanması gibi konulara karşı bir çözüm arayışı mevcuttu ve Wiper MSN bunu başarıyla yerine getirebiliyor.

Ücretsiz olarak sunulan ve kolay kullanılır bir arayüzle birlikte bizlerle buluşan uygulama, hem yazılı mesajlar hem de resimler göndermenize olanak tanırken bir yandan da uygulama içi aramalar yapma imkanı veriyor. Dolayısıyla tüm iletişim ihtiyaçlarınızı Wiper MSN içerisinden halledebiliyorsunuz.

Fakat iletişimin kriptolu olarak sürdürülmesi sayesinde bir şekilde internet ağınıza sızabilecek olan kişiler mesajların içeriğini göremiyorlar ve tamamen güvende olabiliyorsunuz. Ayrıca gönderdiğiniz mesaj ve resimlerin daha sonra silinebiliyor olması kötü niyetli kişilerden sizi koruyabiliyor. Gönderdiğiniz bir mesajı sildiğinizde o mesaj karşıdaki kullanıcının cihazından da siliniyor ve bu sayede bir daha erişilemiyor.

Ekran görüntüsü alarak gönderdiklerinizi çalmak isteyenlere karşı da sizi uyaran ve görüntü alındığı anda uyarı gönderen sistemi sayesinde karşınızdaki kişilerin niyetlerinden emin olabiliyorsunuz. Okundu raporlarına da sahip olan uygulama, böylece mesajlarınızın iletildiğini görmenizi sağlıyor. Eğer güvenli ve yeni bir mesajlaşma uygulaması arıyorsanız kesinlikle denemeden geçmemenizi öneriyorum.