Tarif Dükkanı

Tarif Dükkanı

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 200
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SolidICT

Tarif Dükkanı uygulaması ile Android akıllı cihazlarınızdan kolayca yemek tariflerinizi satabilir ya da yeni tarifler bulabilirsiniz.

Tarif Dükkanı uygulaması, Android akıllı cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz yemek tarifi uygulamaları arasında yer alıyor ancak sahip olduğu bazı özellikler onu klasik tarif uygulamalarından oldukça ayırıyor. Bu özelliklere giriş yapmadan önce uygulamanın iyi tasarlanmış ve basit bir kullanımı olduğunu da eklemek gerek.

Uygulamada hem başkalarının tariflerini görebiliyor, hem de kendi hazırladığınız tarifleri diğerlerinin görmesi için yayınlayabiliyorsunuz. Ancak tariflerin uygulama içerisinde bulunan sanal altınlar ile satılmaları veya satın alınmaları sayesinde uygulamanın küçük bir oyun haline geldiğini de söyleyebiliriz.

Tarif Dükkanı'nda sanal altınlardan kazanabilmeniz için çeşitli görevler olabiliyor veya direkt olarak sizin tariflerinizi alanlar sayesinde altınınızı arttırabiliyorsunuz. Dolayısıyla uygulamaya eklediğiniz tarifler ne kadar ilgi çekici olur ve diğer insanları cezbederse o kadar kolay bir şekilde altın kazanabilirsiniz.

Üretici şirket en çok altın kazanan kullanıcılara yönelik bazı kampanyalar da hazırlıyor ve böylece tarif ekleme heyecanı hiç bir zaman eksilmiyor diyebiliriz. Yemeklerin yanında tatlılar için de tarifler koyabileceğiniz Tarif Dükkanı, tatlılar için size ayrı bir sayfa tahsis ediyor ve böylece kendi tatlılarınızı tek bir yerde görebiliyorsunuz.