Crossout (web)

Crossout

Crossout
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,123

  • Üretici

    Targem Games

Crossout, kendi post apokaliptik araçlarınızı tasarlayıp online PvP savaşlara katıldığınız web oyunu.

Crossout, Windows PC, Xbox One ve PS4 konsolun yanı sıra web tarayıcı üzerinden oynanabilen MMO aksiyon oyunu. Post apokaliptik dünyaya giriş yaptığımız oyunda tüm parçalarını kendimiz ayarlayabildiğimiz, eşsiz tasarımlara sahip savaş makineleri (çevik süratli araçlardan off road araçlarına) yaratıp online PvP mücadelelere katılıyoruz.

Sınıf ayrımının olmadığı, istediğimiz türde aracı tasarlayabildiğimiz, çok sayıda silahla donatabildiğimiz savaş makinelerini kullandığımız oyunda solo yani tek oyunculu modu veya 4 kişiden 8 kişiye kadar PvP savaşlara katılıyoruz. 4 oyunculu gruplar halinde PvE modunu da denemenizi tavsiye ederim. Bu noktada oyunun hala geliştirilme aşamasında olduğunu, yeni oyun modlarını da içine alan yeni içeriklerin ekleneceğini oyunun geliştiricisi Targem Games’den alıyoruz.

Aracın performansını anında etkileyen etkili hasar sisteminin olduğu oyunda kendi tasarladığımız parçaları markette açık artırmaya çıkarma şansına da sahibiz. Ayrıca savaşlarda topladığımız her bir parçayı diğer oyunculara satıp gelir elde edebiliyoruz. 2021 yılında geçen bu oyunu kesinlikle oynamalısınız.

YORUMLAR