HipChat

HipChat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    6

  • Üretici

    Atlassian

HipChat, şirketlerin,firmaların ve takım halinde çalışan herkesin kullanabileceği gelişmiş bir yazışma uygulamasıdır.

HipChat, şirketlerin ve takımların daha rahat ve güvenli iletişim kurabilmesi için hizmet veren bir web uygulamadır.

Takım arkadaşlarınızı devet ederek oluşturabileceğiniz yazışma odalarında düşüncelerinizi ve önerilerinizi paylaşarak daha iyi bir iş çıkarmak mümkün. Takım halinde iletişimin yanında istediğiniz çalışma arkadaşınızla bire bir sohbet ve iş görüşmesi yapmak mümkün.

Yapılan tüm yazışmaların kaydedildiği uygulama ile belirli bir süre bilgisayarınızın başında olmasanız dahi geri kalmıyorsunuz. Geri döndüğünüzde siz yokken yazılanları okuyarak kaldığınız yerden yazışmaya devam edebilirsiniz.

Dosya paylaşma özelliği sayesinde sürükle bırak yaparak çalışma arkadaşlarınıza göndermek istediğiniz PDF, Office dosyaları vb. gönderebilirsiniz. Uygulama konuşmaları kayıt altında tuttuğu için paylaşılan dosyalara daha sonra konuşma geçmişinden tekrar ulaşmanız mümkün.

Uygulamanın bir diğer özelliği ise hızlı bildirimler. Önemli konuşmaları kaçırmamak için uygulamanın telefon yada mail yoluyla size bildirim yollamasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca dikkatini çekmek istediğiniz kişinin ismini etiketleyerek yolladığınız yazılarla bildirim gönderimi sağlayabilirsiniz.

Bankalarla aynı güvenlik sistemi bulunan uygulama 256 bit SSL şifrelemeye sahip. Toplu yazışmalarınızın bu uygulama ile güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Konuşmalarınızda kullanabileceğiniz 150'den fazla farklı ikon bulunuyor. Vurgulamak istediğiniz düşüncelerinizi ve önerilerinizi bu ikonlarla destekleyebilir yada yeterli olmadığını düşünüyorsanız kendi ikonlarınızı ekleyerek yollayabilirsiniz.

Müşterilerinizi veya konuşmaya dahil etmeniz gereken diğer kişileri misafir olarak HipChat'e davet edebilmek mümkün. Misafir olarak giriş yapan kullanıcıların ayarlarını yaparak neyi görüp neyi görmeyeceklerini belirleyebilirsiniz.

Oldukça etkili bu uygulamanın kullanım oranı profesyoneller ve şirketler tarafından gittikçe artıyor. Skype , Google ve birçok konuşma uygulaması bulunmasına rağmen  iş dünyasında daha çok tercih edilen HipChat, 5 kişilik grup  kullanımı için ücretsiz. 30 günlük deneme süresi boyunca ücretsiz olarak deneyebileceğiniz uygulamanın normal fiyatı ise kullanıcı başına 2 $.

YORUMLAR