İkariam (web)

İkariam

İkariam
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İnternet üzerinden oynayabileceğiniz ve hiçbir indirme işlemi dahi gerçekleştirmeden kullandığınız internet tarayıcısı üzerinden online olarak katılabileceğiniz İkariam siz online oyunculara o özlediğiniz online strateji ziyafetini tek

İnternet üzerinden oynayabileceğiniz ve hiçbir indirme işlemi dahi gerçekleştirmeden kullandığınız internet tarayıcısı üzerinden online olarak katılabileceğiniz İkariam siz online oyunculara o özlediğiniz online strateji ziyafetini tekrar sunuyor. Zamanında PC’lerde fazlası ile meşgul olduğumuz strateji oyunlarının tarayıcıya hatta geliştirilip tarayıcıya aktarılan yüzü olan İkariam’a bayılacaksınız.

Her oyunda olduğu gibi İkariam’a da başlerken en düşük seviyeden başlıyorsunuz. En düşük seviyenin zorluklarını oyunun başında ister istemez yaşıyorsunuz. Ancak bu zorluklar oyundan haz almanız için gerekli şeyler. Size sunulan küçük ve içinde birkaç minik yapının bulunduğu toprakları büyütüp koca bir imparatorluk olmanız gerekiyor.

Zaman içinde sahip olduğunuz bu küçük toprakları geliştirerek dev bir metropol haline getirebileceksiniz. Age of Empires oyunlarından ve diğer strateji oyunlarından hatırlayacağınız üzere İkariam’da da bir takım tarafınızca toplanmayı bekleyen hammaddeler bulunuyor. Bu hammaddeler ile ekonominizi ve sanayinizi geliştirebileceksiniz. Oyunda önemli olan ne kadar çok hammaddeye sahip olduğunuz değil, ihtiyacınız olana ne kadar hakimsiniz önemli olan nokta bu…

Oyunda birbirinden farklı birçok bina ve farklı yapı bulunuyor bunları şehrinize yerleştirerek şehrinizi hem güzelleştirebilir hem de şehrinizi geliştirebileceksiniz. Bunların çoğu üretim bazında yapıtlar olsa da içlerinde şehrinizi görsel anlamda zenginleştirecek farklı binalarda barındırmakta. İkariam’a hemen ücretsiz bir şekilde kayı olup oynamaya başlayabilirsiniz, hemen şehrinizi geliştirip rakiplerinizin bir adım önüne geçin.