UnoTelly (web)

UnoTelly

UnoTelly
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

UnoTelly web servisi sayesinde Netflix ve diğer yabancı yayın kuruluşlarının yayınlarını izlemeye başlayabiliyorsunuz.

UnoTelly, yurtdışında yayın yapan televizyonların ve internet TV hizmetlerinin yayınlarından faydalanmak ve onları sorunsuzca izlemek isteyen kullanıcıların tercih edebilecekleri kullanımı kolay bir web servisi olarak karşımıza çıktı. Netflix gibi ücretli olsa da ülkemizden abone bile olunamayan yayın servislerine erişim sağlayarak dizileri, filmleri sorunsuzca takip etmek isteyenlerin kesinlikle kullanmayı tercih edeceklerini düşünüyorum.

Servise abone olduğunuzda, ilk olarak 8 günlük bir deneme süresine sahip oluyorsunuz ve bu süre boyunca tüm özelliklerinden sınırsız olarak faydalanabiliyorsunuz. Süre bitiminde varolan iki paket seçeneğinden birisini satın alarak yolunuza devam edebiliyorsunuz. Uygulama içerisinde direkt olarak izleyebileceğiniz kanallar yer aldığı için hangi kanal seçeneklerinin size açık hale geldiğini anlamak da pek zor olmuyor.

Varolan ayarlara giriş yaptığınızda, bu ayarları kullanarak kendinizi o ülkeden internete giriyor gibi gösterebiliyor, dolayısıyla o ülkenin yayınlarına ulaşabiliyorsunuz. Netflix ABD'nin yayınları yerine örneğin Netflix Yeni Zelanda veya Avustralya yayınlarına erişmek isteyenler bunu hemen uygulama içerisinde yer alan opsiyonlar üzerinde oynayarak gerçekleştirebiliyorlar.

Temel olarak kendi DNS servisi üzerinden faaliyet gösteren UnoTelly, VPN çözümleri de sunabiliyor ve daha güvenli, sınırsız bir şekilde online yayınlara erişmek isteyenlere yardımcı oluyor. IP güncelleme, DNS güncelleme, Android uygulaması, kanal talebi ve listesi gibi pek çok ek araç da yine kullanıcıların hizmetine sunuluyor.

Tüm cihazlarda hangi ayarları nasıl yapacağınızı detaylı bir şekilde anlatması sebebiyle UnoTelly kurulumunda sorunlar yaşama ihtimaliniz de ortadan kalkıyor. Eğer yurtdışında yayınlanan yapımlara en kolay yoldan ulaşmak ve keyifle izlemek istiyorsanız UnoTelly'i denemeyi unutmayın derim.

YORUMLAR