1stBrowser (windows)

1stBrowser

1stBrowser
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

1stBrowser, kişiselleştirilebilir, güvenilir ve esnek olmasıyla öne çıkan açık kaynak kodlu internet tarayıcısı.

1stBrowser, Chrome altyapısını kullanan açık kaynak kodlu web tarayıcıları arasında. Kişiselleştirilebilir, güvenli ve esnek kısacası modern internet tarayıcılarında olan tüm etiketlerini taşıyan 1stbrowser’ı benzerlerinden ayıran birçok özelliği bulunuyor ancak özetle başka tarayıcılarda eklentilerle yapabildiğiniz şeyleri bu tarayıcıda ek indirme ile uğraşmadan yapabiliyorsunuz.

Hepsi bir arada web tarayıcı olarak karşımıza çıkan 1stBrowser, Chromium açık kayna kod üzerine kurulu bir web tarayıcı olduğundan ilk görüşte Google Chrome kullanıyormuş hissi oluşabilir ancak Chrome’dan çok daha fazla özellik sunuyor. Google kullanıcı adınızla giriş yaparak tüm ayarlarınızı aktarıp kullanmaya başlayabileceğiniz tarayıcıda başlık çubuğundan yeni sekme sayfasına her şeyi isteğinize göre ayarlayabileceğiniz, parallax efektli duvar kağıtları ekleyebileceğiniz kişiselleştirme ve tema seçeneği bulunuyor. Webde gezerken beğendiğiniz bir fotoğrafı, videoyu veya müziği indirmek için ekstra indirme yöneticileri yüklemeniz gerekmiyor. Dahili medya indirici sayesinde web sayfasında gözünüze çarpan tüm içeriği kaydedebiliyorsunuz. Daha da güzeli videoda beğendiğiniz müziği indirmek için videoyu komple indirmek zorunda değilsiniz. Videodan sesi ayıklayabiliyorsunuz.

Konumunuzu takip ederek işte, evde veya hareket halinde favori web sayfalarınızı karşınıza çıkaran 1stbrowser’ın son derece güvenli bir tarayıcı olduğunu da söyleyebiliriz. Doğrudan kişisel verilerinize erişmeye çalışan, bilgisayarınıza zarar verecek veya olur olmadık zamanda çıkan reklam yazılımlarını engelleyebiliyor.

YORUMLAR