Adera 2.5.2.34894 (windows)
Adera
ÜCRETSİZ
0  
1  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , İsveççe , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    15,909

  • Üretici

    Microsoft Studios

Adera oyununda keşfedilmesi gereken ipuçları ve çözülmesi gereken bulmacalar sizleri bekliyor.

Adera, Windows 8 tablet ve masaüstü bilgisayarınızda oynayabileceğiniz en iyi hikaye odaklı macera oyunudur. Esrarlı Adera şehrinde geçen oyunda bulmacaları çözecek, yeni eserler bulacak, gizemleri ortaya çıkaracaksınız.

Microsoft tarafından geliştirilen ve ücretsiz oyunlar kategorisinde en üst sıralarda kendisine yer bulan Adera oyununda Jane Sinclaire adını taşıyan karakterimiz ile oyuna adını veren Adera şehrinde keşfe çıkıyoruz. Amacımız ise Jane’in uzun süreden beri kayıp olan büyükbabasını bulmasını sağlamak. Bunun için fazla zamanınız yok, rehberlik eden taş küreyi kullanarak çok geç olmadan yola çıkmanız gerekiyor. Uzun soluklu keşif gezisinde zorlu bulmacaları çözmeniz, ipuçları aramanız, yeni bulduğunuz eserleri toplamanız, karmaşık mekanizmaları çalıştırmanız gerekecek.

Yüksek kalitede grafiklere sahip macera oyunu Adera, biri sezon finali olmak üzere toplam 5 bölümden oluşuyor. Her bölümün kendine özgü hikayesi var ve bölüme başlamadan önce videosunu izleyerek havaya girebiliyosunuz. İlk bölüm oyunu tanımanız açısından hazırlandığından ücretsiz olarak sunuluyor. Bölümleri ayrı ayrı satın alabiliyor veya tüm bölümleri içeren paketi satın alabiliyorsunuz. Dilerseniz oyunda kullanılan müzikleri ücretsiz olarak dinleyebilir ve yüksek çözünürlüklü duvar kağıtlarını –yine ücretsiz olarak- indirebilirsiniz.

Adera, araştırmayı ve bulmaca çözmeyi sevenler için hazırlanmış grafikleri ve sürükleyici hikayesi ile dikkat çeken Türkçe dil destekli mükemmel bir macera oyunu. Adera şehrinde geçen bu oyunun Windows 8 Mağazası’ndaki en popüler oyunlardan biri olduğu tekrar hatırlatalım.

YORUMLAR