Alternate Password DB 2.030 (windows)

Alternate Password DB

Alternate Password DB
ÜCRETSİZ
İndir 0.91 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Elinizdeki tüm şifreleri güvenli bir şekilde bilgisayarınızda saklamak için ücretsiz olan bu programı kullanabilirsiniz.

Alternate Password DB programı, sahip olduğunuz tüm şifreleri kolayca yönetmenizi ve depolamanızı sağlayabilecek programlardan bir tanesi. BLOWFISH 256 bit şifreleme ile internet siteleri ve diğer programlarda kullandığınız şifreleri güvenle saklayabiliyor ve içerisindeki şifrelere sadece belirleyeceğiniz bir ana şifre ile ulaşılabiliyor.

Hem düz yazıları hem de yorumlarla birlikte kullanıcı adları ve şifreleri destekleyen uygulama, aynı zamanda resim ekleme ve tablolar gibi bazı özelliklere de sahip. Böylece şifrelerinize yorumlar koyma, resimlerle ne olduklarını açıklama ya da listeler oluşturma gibi işe yarar pek çok özelliğe erişebiliyorsunuz.

Hazırladığınız şifrelerinizi klasörler ve onların da altında başka klasörler içerisinde istediğiniz gibi kolayca depolayabiliyorsunuz. Dilerseniz farklı girdiler arasında kopyalama ve yapıştırma işlemlerini kullanarak geçişler de yapabilirsiniz. Eğer şifrelerinizi başka bir bilgisayara taşımak istiyorsanız, programı çalıştırılabilir taşınabilir bir programa dönüştürerek USB diskinizde de yanınızda götürebilir ve her yerde kullanabilirsiniz.

Bir süre sonra kendisini otomatik kitleme özelliğini kullanarak bilgisayar başından Alternate Password DB'yi kapatmadan kalksanız bile şifrelerinizin ele geçirilmesine engel olabilirsiniz. Tüm girilen verilerin şifrelenmiş olarak saklanması sayesinde güvenliğinizi en iyi şekilde koruyarak şifrelerinizi saklayabilirsiniz.

YORUMLAR