Android Video Turbo Converter

Android Video Turbo Converter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu program ile farklı video formatlarını Android cihazlarınızla uyumlu olacak şekilde dönüştürebilirsiniz.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz Format Dönüştürücüler kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

Android Video Turbo Converter isimli bu program, Android kullanıcılarının cihazlarında oynatmak istedikleri videoları uyumlu formata dönüştürmek için kullanabilecekleri ücretsiz bir format dönüştürücüdür.

Bu programı kullanarak farklı formatlara sahip videolarınızı Android işletim sistemine uyumlu formata dönüştürebilir ve sorunsuzca izleyebilirsiniz. Dönüştürdüğünüz videonun uzunluğu konusunda herhangi bir kısıtlama mevcut değil. Yani dilediğiniz uzunluktaki videoları dönüştürmekte özgürsünüz.

Android Video Turbo Converter avi, as, fdivx, flv, m4v, mjpeg, mov, mpg, ogg, ogv, wmv, dv4 ve benzeri video formatlarını sorunsuzca dönüştürebilir. Programın en önemli özelliği çok hızlı çalışması ve videoları çok kısa sürede tamamlaması. Elbette videoların boyutu da bu süreyi etkileyen temel faktörlerden biri.

Eğer siz de Android cihazınızda izlemek istediğiniz videoları dönüştürebileceğiniz ücretsiz bir program arıyorsanız, Android Video Turbo Converter tam aradığınız program.

YORUMLAR