Total Video Converter Alternatifi Ücretsiz Video Format Dönüştürücüler

En iyi video format dönüştürücülerden olan Total Video Converter'a alternatif olarak kullanabileceğiniz ücretsiz format dönüştürücü programlar.

Total Video Converter Alternatifi Ücretsiz Video Format Dönüştürücüler

Mobil cihazlardaki kullanım oranlarının yüksekliğini düşünürsek video format dönüştürücülerin pek çok kullanıcının kullanması gereken programlar arasında olduğunu rahatça söyleyebiliriz. Video dosyalarını istediğiniz her cihaza uygun formata dönüştürebilen bu programlar arasından öne çıkan ise yıllardır Tamindir kullanıcılarının en çok tercih ettiği video format dönüştürücüsü olan Total Video Converter.

Total Video Converter hızı ve Türkçe dil desteğiyle kullanıcıların çok tercih ettiği bir yazılım. Tamindir kullanıcılarının 5 üzerinden 4.3 puan verdiği programın öne çıkan eksilerinden biri ücretli oluşu, diğeri ise kullanışsız bir arayüze sahip olması. Total Video Converter'da aradığını bulamayanlar aşağıda listelediğimiz ücretsiz alternatifler arasından kendilerine uygun bir video dönüştürücüsünü mutlaka bulacaklardır.

Format Factory sadece video değil ses ve resim formatlarını da dönüştürebiliyor. Popüler tüm formatları destekleyen programa güncellemelerle yeni çıkan formatlar da sürekli ekleniyor. Türkçe dil desteği sunan Format Factory'nin arayüzü pek şık olmasa da Tamindir kullanıcılarından 5 üzerinden 4.5 puan almayı başardı.

Freemake Video Converter yeni olmasına rağmen günden güne kullanıcı sayısını artıran bir program. Türkçe dil desteği sunmayan programın renkli ve kullanışlı bir arayüzü var. Kullandığınız mobil cihaza uygun formatı bilmeseniz bile programın cihaz seçim ekranı uygun formatı bulmanızı sağlar. Freemake Video Converter'ın ekstra araçlarıyla slide show hazırlayabiliyor ve DVD yazdırabiliyorsunuz. Tamindir kullanıcılarının Freemake Video Converter için puanları ise 5 üzerinden 4.1

Tamindir kullanıcılarından 4.5 puan alan Hamster Free Video Converter, Türkçe olarak kullanılabilen bir video dönüştürücü. Mobil cihazlara uygun formatların tamamını destekleyen programın arayüz rengi istediğiniz gibi değiştirilebiliyor. Sürükle-bırak desteği, dahili video oynatıcı ve birden fazla dosyayı aynı anda dönüştürme özellikleri de programın diğer artıları.

Dönüştüreceğiniz videoların görüntü ve ses ayarlarını kolayca değiştirmenizi sağlayan Any Video Converter'ın sade arayüzü menülere kolay ulaşım sağlıyor. Yüksek çözünürlükler için kullanılan dosya formatlarını da destekleyen programın Tamindir puanı ise 4.5

Program seçerken açık kaynak olanları tercih edenlerdenseniz bu listedeki tercihiniz Miro Video Converter olmalı. Programın kullanıcıların hata yapmasına imkan vermeyecek amaca yönelik bir tasarımı var. Miro Video Converter tüm video formatlarını MP4, WebM (vp8), Ogg Theora formatlarına ve Android, Apple cihazlarına uygun formatlara dönüştürebiliyor.

YORUMLAR