Angeldust (windows)

Angeldust

Angeldust
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Angeldust ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir RPG oyunudur

Angeldust oyunculara zengin bir içeriği oldukça hoş bir görsel tarzla sunan, masalsı bir atmosfere sahip bir rol yapma oyunu olarak tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir MMORPG olan Angeldust'ta ejderhaların, büyücülerin, mitolojik yaratıkların ve korkunç canavarların hüküm sürdüğü fantastik bir dünyaya konuk oluyoruz. Oyun bize keşfedilecek uçsuz bucaksız dünyalar, zindanlar ve savaşılacak birçok farklı düşman seçeneği sunuyor.

Angeldust'ta oyunculara 4 farklı kahraman seçeneği sunuluyor. Dilerseniz birşeyler inşa etmekteki ustalığıyla dikkat çeken Builder, dilerseniz kılıç ve kalkan kullanmada usta Fighter, dilerseniz keşfetmekte usta Scout veya büyü kullanmada usta Sorceress kahraman sınıfını seçebilirsiniz. Kahraman seçiminiz oyun stilinizi de belirlemekte. Bu kahramanların herbiri özel seslendirmelere de sahip.

Angeldust'da kahramanımızı seçtikten sonra oyundaki maceramıza başlıyoruz. Online altyapıya sahip olan oyunda dilerseniz arkadaşlarınıza katılabilir, dilerseniz oyunu oynayan diğer oyunculara katılabilirsiniz. Bunun yanında oyunun alone mode adlı oyun modunda tek başınıza oyunu oynayabilir, kendi oyun dünyanızı yaratabilirsiniz.

Angeldust oldukça ilginç bir görsel stile sahip. Oyun 3 boyutlu grafikleri 2 boyutlu çizimlerle birleştirmekte. Eski bilgisayarlarda bile rahatça çalışabilen Angeldust'ın minimum sistem gereksinimleri bir hayli düşük. Angeldust sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows XP işletim sistemi

- 1.0 GHz işlemci

- 128 MB RAM

- 32 MB video belleğe v OpenGL desteğine sahip ekran kartı

- 256 MB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme


YORUMLAR