Atari++ 1.73 (windows)

Atari++

Atari++
ÜCRETSİZ
İndir 1.10 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Atari++ ile atari oyunlarını bilgisayarınızda çalıştırabilirsiniz.

Atari++ 80'li yıllarda oldukça popüler olan 8 bitlik atari bilgisayarlarda çalışan oyunları oynamanıza yardımcı olan ücretsiz bir atari emülatörüdür.

Atari++ ile zamanında Atari 400, Atari 800, Atari 400XL, Atari 800XL, Atari 130XE bilgisayarlar ve Atari 5200 oyun konsolu üzerinde oynayabildiğimiz oyunları çalıştırabiliyoruz.

Emülatörler genel olarak kullandığımız işletim sisteminden farklı sistemlere özel olarak tasarlanmış yazılımları kullandığımız sisteme uyarlayan aracı yazılımlardır. Bu yazılımları kullanarak kaybolmaya yüz tuttuğunu ve bir daha oynayamayacağımızı düşündüğümüz oyunları ve farklı yazılımları çalıştırabilmekteyiz. Bu tip bir emülatör olan Atari++ sayesinde klasik atari oyunlarını bilgisayarımızda çalıştırabiliyoruz ve nostalji yapabiliyoruz.

Atari++ ile sahip olduğumuz atari romlarını kullanabilmekteyiz. Atari++ eski oyunları günümüz monitörlerinde ile en iyi şekilde görünecek şekilde çalıştırabilmekte. Uygulama oyunlar esnasında ses kaydı alabilme ve ekran görüntüsü yakalayabilme imkanı da veriyor.

YORUMLAR