AutoKrypt 10.16 (windows)

AutoKrypt

AutoKrypt
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 41.63 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AutoKrypt, kullanıcıların dosyalarına şifreler koyarak güvenlik önlemi almasını sağlayan etkili ve başarılı bir güvenlik programıdır.

Bir çok kullanıcı tarafından ortak olarak kullanılan bilgisayar başta olmak üzere, kişisel bilgilerimiz ve özelimiz bizler için oldukça önemlidir. Kendi dosya ve belgelerinizi şifreleyerek diğer kullanıcıların erişememesini sağlamak istiyorsanız AutoKrypt programını kullanarak dosyalarınızı saklayabilir ve şifreleyebilirsiniz.

Sade ve kullanışlı bir arayüzü olan AutoKrypt oldukça kolay kullanılabilen bir programdır. Bilgisayar bilgisi çok olmayan kullanıcılar bile rahatlıkla programı kullanabilirler. Program dosyaları şifreleyebildiği gibi aynı zamanda şifreli olanların şifrelerini de çözebilmektedir. Aynı anda birden fazla işlem yapabildiğiniz AutoKrypt, dosyaları tek bir tıklama ile şifrelemenizi sağlıyor. Ayrıca program ile oluşturduğunuz şifreleri taşınabilir cihazlara göndererek dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde kullanabiliyorsunuz.

Özel dosya ve belgelerinizin güvenliğini sağlamak için kullanabileceğiniz en iyi güvenlik programlarından biri olan AutoKrypt, kolay kullanımı ve sahip olduğu özellikler sayesinde bir çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Sizde bilgisayarınız üzerindeki dosyaları şifreleyerek diğer kullanıcılar tarafındna ulaşılmamasını istiyorsanız AutoKrypt'ın ücretsiz deneme versiyonunu indirerek bir göz atmanızı öneririm.

YORUMLAR