Avetix Antivirus Free 3.2.5 (windows)

Avetix Antivirus Free

Avetix Antivirus Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Avetix Free Antivirus sayesinde bilgisayarınızı tehdit edebilecek yazılımları otomatik olarak durdurabilirsiniz.

Avetix Free Antivirus, kullanıcıların sistemlerini zararlı yazılımlardan korumak üzere geliştirilmiş kapsamlı bir antivirüs programı olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bu program, kişisel bilgisayarını zararlı yazılımlardan ve virüslerden korumak isteyen herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Programda birçok faydalı özellik mevcut. Bu özellikler kapsamlı bir sistem koruması sağlamak amacıyla özel olarak tasarlanmış ve geliştirilmiş.

  • Derinlemesine Tarama

Avetix'in derinlemesine tarama özelliği sayesinde bilgisayarda bulunan her dosya tek tek taranıyor ve sistemi tehdit eden bileşenler ayıklanıyor.

  • Kullanıcı dostu, basit arayüz

Avetix, mümkün olduğunca basit tutulmuş ve bu sayede herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilmesi garantilenmiş bir arayüze sahip. Sunulan fonksiyonlara erişmek bu arayüz sayesinde çok kolay. Daha önce bir antivirüs kullanmamış kişiler bile sistemlerine zarar vermeden bu programı kullanabilirler.

  • Gerçek zamanlı koruma özelliği

Arkaplanda daima aktif olan Avetix, oluşabilecek virüs sızıntılarına karşı devamlı koruma sağlıyor. Bu sayede internette gezinirken bilgisayarınıza karşı oluşabilecek tehditleri daha sisteminizi etkilemeden bloke edebilirsiniz.

YORUMLAR