Blameless (windows)

Blameless

Blameless
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blameless ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir korku oyunudur

Blameless zorlu bulmacalarla süslenmiş, ürpertici bir atmosfer sunan bir korku oyunu olarak tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Blameless'de serbest olarak çalışan bir mimarın hikayesi konu alınıyor. Kahramanımıza gelen bir iş teklifinde henüz tamamlanmamış bir inşaat işini devralması isteniyor. Teklifi kabul eden kahramanımız inşaatı incelemek üzere inşaat alanını ziyaret ediyor. Fakat inşaattaki bir odada ilk önce tuğla tozu olarak algıladığıi, sonradan kan lekesi olduğunu anladığı bir izle karşılaşıyor ve bundan sonra esrarengiz olaylar baş gösteriyor. Gizemli bir adam sürekli kahramanımızı takip ediyor. Biz dekahramanımıza bu adamdan kurtulması ve inşaattan kaçabilmesi için yardım ediyoruz.

Blameless, oyun yapısı olarak Outlast benzeri korku oyunlarına benziyor. Oyunda savaş ve aksiyona yer verilmese de sürekli birinden kaçmak zorunda oluşunuz gerilim yaratıyor. Oyun boyunca inşaatta ne olduğunu anlamaya çalışmaktayız, bu iş için de etrafı inceleyerek delilleri keşfetmemiz gerekiyor.

Özel seslendirmelere yer veren Blameless'ın grafik kalitesinin tatmin edici seviyede olduğu söylenebilir. Kısa bir oyun süresi sunan Blameless'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows XP işletim sistemi

- 1.9 GHz Intel Core i5 işlemci

- 4 GB RAM

- 512 MB video belleğe sahip ekran kartı

- 1200 MB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme


YORUMLAR