City Car Driving Araba Yaması 2.2.7 (windows)

City Car Driving Araba Yaması

City Car Driving Araba Yaması
ÜCRETSİZ
İndir 244.60 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

En eğlenceli ve en popüler araba sürüş simulasyonlarından biri olan City Car Driving'de kullanabileceğiniz 22 adet farklı araba modelini içeren yama paketi.

City Car Driving, son zamanlarda oldukça popüler olan ve oynaması oldukça eğlenceli bir araba sürüş simulasyonudur. Gerçekçi araba sürme hissiyatı veren oyun ücretli olmasınarğamen bir çok oyuncu tarafından tercih edilerek oynanmaktadır.

Şehir içi turlar, hız yapabilme, gerçekçi araba sürüş deneyimi ve diğer özelliklerine rağmen oyunda bir süre sonra hep aynı arabalar olduğu için sıkılabilir ve girmek istemeyebilirsiniz. Buna çözüm olarak hazırlanan 22 adet farklı arabayı sizlere tek bir paket içerisinde sunuyoruz. Oyun içerisinde seçebileceğiniz arabalara göre çok daha lüks ve klas arabalar bulunan yama paketini ücretsiz olarak indirerek yükleyebilir ve kendi zevklerinize göre istediğiniz arabayı kullanabilirsiniz.

Yama içerisinde bulunan araba modelleri; Acura TSX, Audi S4 2010, BMW M3 E46, BMW M5 E46, BMW M5 F10(2012), BMW M6, BMW X5 M, BMW X6 M, cadillac CTS-V, Ferrari California, Infiniti G37, Maz 1030 BUS, Mercedes Benz SL65 AMG Black Edition, Mercedes Benz E63 AMG, Mercedes Benz ML63 AMG, Mitsubishi Lancer Evolution IX, Nissan Skyline R34 GTR, Nissan GTR R35, Porsche Cayenne Turbo, Porsche Panamera Turbo, Range Rover Supercharged, Subaru Imprezza  WRX STI.

City Car Driving oynarken daha fazla eğlenmenizi sağlayacak olan bu lüks arabalar yamasını bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca City Car Driving'i daha önce oynamadıysanız, sitemiz üzerinden ücretsiz olarka indirmek için tıklayınız!

Kurulum Aşamaları:

Dosyayı indirdikten sonra içerisinde bulunan ''data'' ve ''export'' klasörlerini oyunu kurmuş olduğunuz dosyanın içine atmanız gerekiyor. Eğer oyunun kurulum esnasında herhangi bir değişiklik yapmadıysanız bu adres ''C:\Program Files\3D Instructor 2 Home'' olacaktır. Farklı bir dosya üzerine kurulum gerçekleştiyse kurmuş olduğunuz adrese indirmiş olduğunuz dosyaları atmalısınız. Yaşayabileceğiniz herhangi bir problemden dolayı, dosyaları atmadan önce oyunun kendi dosyalarını kopyalamanızı öneririm.

YORUMLAR