Coffin Dodgers Demo (windows)

Coffin Dodgers

Coffin Dodgers
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Coffin Dodgers aksiyon ve yarışı birleştiren bir yarış oyunudur

Coffin Dodgers içerisinde yüksek hızı ve patlamaları birleştiren bir yapıya sahip olan ve civcivli aksiyon sahneleri yaşamanıza imkan tanıyan uçuk bir yarış oyunu olarak tanımlanabilir.

Oyunculara ilginç bir yarış tecrübesi sunan bir motor yarışı oyunu olan Coffin Dodgers'da ana kahramanlarımız emekliliklerini sakin bir köyde geçiren 7 ihtiyar. İhtiyarlarımızın macerası Azrail onları ziyarete geldiğinde başlıyor. Azrail, bu ihtiyarların ruhunu almaya geldiğinde ihtiyarlarımız ne kadar inatçı olabileceklerini gösteriyorlar ve tabuta girmemek için scooter türü motorlarına atlıyorlar. Bundan sonra ise çılgın bir yarış başlıyor. İhtiyarlarımız Azrail'den ve emrindeki zombi ordusundan kaçabilmek için motorlarını silahlarla, jet motorlarıyla ve roketlerle donatıyorlar. Bir yandan zombilerle savaşırken, diğer yandan arkadaşlarını yarış dışı bırakarak kendilerini kurtarmaya çalışan ihtiyarların sadece bir tanesi hayatta kalacaktır. Biz de oyuna bu ihtiyarlardan birini seçerek başlıyoruz. 

Coffin Dodgers'da oyunculara kullandıkları scooterı kişiselleştirebilme ve motorunu güçlendirebilme imkanı veriliyor. Ayrıca çeşitli silahlarla donatıtğınız motorunuzla etrafa dehşet saçabiliyorsunuz. Oyunun çok oyunculu modunda diğer oyuncularlar yarışılabiliyor. Aynı bilgisayarda 4 oyuncuya kadar oyunu birlikte oynayabiliyorsunuz.

Coffin Dodgers'ın grafiklerinin tatmin edici bir kalite sunduğu söylenebilir. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Windows XP işletim sistemi
  • 2.2 GHZ çift çekirdekli işlemci
  • 4 GB RAM
  • 256 MB video belleğe sahip ekran kartı
  • DirectX 9.0c
  • 1500 MB boş depolama alanı

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR