Collapse (windows)

Collapse

Collapse
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Collapse tarayıcılarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudfur

Collapse, Ubisoft'un yakın zamanda piyasaya sürmeye hazırlandığı ve büyük dikkat çeken yeni oyunu The Division'ın tanıtımını yapmak amacıyla yayınladığı tarayıcı tabanlı bir simülasyon oyunu.

Güncel internet tarayıcılarınız üzerinde internet bağlantınız aracılığıyla oynayabileceğiniz bu simülasyon oyununun temel amacı size The Division'dakine benzer bir salgın yaşadığınız yerde gerçekleşse ne olurdu göstermek. The Division'da gizemli bir şekilde ortaya çıkan ve kısa sürede yayılmayı başararak Amerika'yı tamamen harabeye döndüren bir hastalık konu alınıyor. Parayla bulaşan bir virüsten yayılan bu hastalık nedeniyle insanlar yaşamlarını kaybediyorlar ve elektrik ve su gibi temel hizmetler verilememeye başlanıyor. Hastalığın kolay yayılıyor oluşu ve çaresinin henüz keşfedilmemiş olması ise işleri karıştırıyor.

Collapse'a başladığımızda coğrafi konum seçiyoruz ve hastalık bize bulaştıktan sonra adım adım neler yapacağımızı belirliyoruz. Yaptığımız seçimlere göre hastalığın nasıl yayıldığı, şehrimizin, ülkemizin ve dünyanın nasıl bir sonla karşılaşacağı da belirleniyor. İyi eğlenceler.

YORUMLAR