Crush Online (windows)

Crush Online

Crush Online
ÜCRETSİZ
İndir 651.22 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crush Online bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir MOBA oyunudur

Crush Online bir MMORPG oyunu ile MOBA oyununun karışımı şeklinde hazırlanmış bir online rol yapma oyunu olarak tanımlanabilir.

Bilgisyarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Crush Online'da Gaia adlı fantastik dünyaya konuk oluyoruz. Bu dünyada yer alan Arslan, Erion ve Armia adlı krallıklar eski çağlardan beri toprak için savaşıyorlar. Biz de bu krallıklardan birini seçerek oyuna dahil oluyoruz ve krallığımızı savaşın galibi yapmak için mücadele ediyoruz.

Crush Online'a başlarken kendimize bir kahraman sınıfı seçiyoruz. Bu kahraman sınıfları kendilerine has savaş yeteneklerine ve savaş stillerine sahipler. Tercihlerinize uyan kahramanı seçtiğinizde ise dilerseniz diğer oyuncularla birlikte kale kuşatmalarına katılabiliyor, zindanlara girerek bölüm sonu canavarlarıyla savaşabiliyor ve özel ödüller peşinde koşabiliyorsunuz. Bunun yanında oyunun PvP modu bir MOBA oyunu şeklinde tasarlanmış. Diğer oyunculara karşı yaptığınız savaşlarda kendi kalenizi korumaya çalışırken rakip kalesini ele geçirmeye çalışıyorsunuz. 

Crush Online tatmin edici bir grafik kalitesine sahip. Oyunun sistem gereksinimleri de oldukça makul. Crush Online minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows XP işletim sistemi

- 2.0 GHz işlemci

- 1 GB RAM

- DirectX 10 destekli ekran kartı

- DirectX 10

- 1 GB boş depolama alanı

- İnternet bağlantısı