CryptSync 1.1.5.257 (windows)

CryptSync

CryptSync
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CryptSync programını kullanarak bilgisayarınızdaki dosya ve klasörleri şifreleyerek bulut depolama servislerinde yedekleyebilirsiniz.

CryptSync programı, bilgisayarınızdaki klasörler arasında eşleme yapabilmeniz ve bunu diğer bulut depolama sistemleri ile birlikte de çalıştırabileceğiniz ücretsiz, güvenli ve kullanımı kolay programlar arasında yer alıyor. Temel olarak şifrelenmiş bir şekilde dosya senkronizasyonuna imkan tanıması sayesinde verilerinizi çok daha güvenli bir şekilde yedekleme imkanına kavuşuyorsunuz.

Ayrıca, program klasör eşlemelerini yaparken bunlardan bir tanesini şifreli ve bir tanesini ise şifresiz olarak saklayabiliyor. Dolayısıyla, sadece internet üzerinde bulunan yedek konumundaki klasörün şifrelenmesini sağlayarak gereksiz önlemlerden de kurtulabiliyorsunuz.

Bir klasörde yaptığınız değişiklik diğer klasörde de gerçekleşeceği için dosyalarınızın anlık olarak yedeklenmesi mümkün oluyor ve program Dropbox, Google Drive veya SkyDrive hesabınıza yedekleme yapabiliyor. Hem teker teker hem de toplu olarak senkronizasyon yapabilmesi sayesinde binlerce dosyayla uğraşan kullanıcılar bile kolayca dosyalarını yedekleyebilecekler.

Aynı zamanda, birden fazla senkronizasyon klasörü seçerek tek bir klasörün birden fazla kaynak üzerinde yedeklenmesini de sağlayabilirsiniz. Tüm bu senkronizasyon işlemleri arkaplanda gerçekleştiği için yavaşlıklar veya sorunlar da meydana gelmiyor ve internet bağlantısı düşük yoğunluklu olarak kullanılıyor.

Sanıyorum ki sık sık bulut depolama sistemlerinden faydalananlar programı hem güvenli hem de etkili bulacaklardır.

YORUMLAR