Dabel Cleanup 1.1.0.0 (windows)

Dabel Cleanup

Dabel Cleanup
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 0.68 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dabel Cleanup, yer kazanmak için bilgisayarınız üzerinde yer alan geçici ve gereksiz dosyaları silebileceğiniz kullanışlı bir programdır.

Dabel Cleanup, kullanıcıların bilgisayarları üzerinde yer alan geçici ve gereksiz dosyaları silerek ekstra depolama alanı kazanabilecekleri kullanışlı bir programdır.

Oldukça sade ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program aynı zamanda kurulum gerektirmediği için taşınabilirdir ve bir USB bellek yardımıyla programı gittiğiniz her yere götürebilirsiniz.

Her seviyeden bilgisayar kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilecek olan program Internet Explorer, Mozilla Firefox ve Google Chrome tarayıcılarınız üzerinde yer alan çerezleri, gereksiz dosyaları ve daha fazlasını tarayarak silmektedir. Aynı şekilde sisteminiz üzerinde yer alan gereksiz ve geçici dosyaları da temizleyen program, tamamen güvenilirdir.

Bilgisayarınızda yer alan gereksiz ve geçici dosyaları silerek ekstra sabit disk alanına sahip olmak için kullanabileceğiniz basit bir program olan Dabel Cleanup'ı denemenizi öneririm.

YORUMLAR