Dead Cells (windows)

Dead Cells

Dead Cells
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dead Cells güzel grafiklere sahip olan bir platform oyunudur

Dead Cells eğer kaliteli bir platform oyunu oynamak isterseniz kaçırmamanız gereken bir oyun.

Gizemli bir adada geçen bir hikayeye sahip olan Dead Cells'de ilginç ve sıradışı bir oyun dünyası yaratılmış. Bu dünyada birçok farklı düşmanla karşılaşıp savaşıyor ve gizemleri açığa çıkarmaya çalışıyoruz. Fakat bu iş bir hayli zor olmakta; çünkü oyunda öldüğümüzde her şeye sıfırdan başlıyoruz. Bu nedenle attığımız her adımda heyecanı hissediyoruz. Oyunda birçok farklı bölüm sonu canavarı bulunmakta, bu bölüm sonu canavarlarına ulaşabilmek için ise adayı keşfetmemiz, anahtarları veya işimize yarayacak ipuçlarını bulmamız gerekmekte.

Dead Cells'de kahramanımız farklı silahları kullanabiliyor. Silahların farklı dinamiklere sahip olması ise oyuna renk katmakta. Oyundaki bölümler de rastgele bir yapıda yaratılmakta. Yani Dead Cells'i her oynayışınızda karşınıza farklı bir oyun tecrübesi çıkıyor. Oyunda ilerleyebilmek için taktik ezberlemek yerine reflekslerinize güvenmeniz, değişikliklere adapte olmanız daha önemli.

Dead Cells'de yer alan animasyonlar göze oldukça güzel ve akıcı görünüyor. Oyun grafikleri de kendine has tarzıyla kolayca beğeninizi kazanacak yapıda. Dead Cells'in minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- Intel i5 işlemci

- 2 GB RAM

- Nvdia 450 GTS veya AMD Radeon HD 5750 ekran kartı

- 500 MB boş depolama alanı

YORUMLAR