Delete Me 1.6 (windows)

Delete Me

1.6
Delete Me
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    55

  • Üretici

    cmc3215

Delete Me eklentisiyle belirlediğiniz bir üye grubuna ait kullanıcıları silebilir ve sitenizin istediğiniz bir bölümüne ekleyeceğiniz Hesabımı Sil butonuyla kullanıcıların kendi hesaplarını silmelerini sağlayabilirsiniz.

WordPress tabanlı web siteleri için geliştirilen Delete Me eklentisiyle belirli rollerdeki kullanıcıları toplu halde silebilir, veya kullanıcıların kendi hesaplarını silebilecekleri sayfalar oluşturabilirsiniz.

WordPress sitenizde aktif olmayan kullanıcıları silmek istiyorsanız veya kayıtlı kullanıcıların kendi hesaplarını silebilecekleri bir buton eklemek istiyorsanız Delete Me eklentisi tam size göre. Eklentiyi kurduktan sonra oluşturulan kısa kodlar sayesinde, sitenizin istediğiniz bir yerine ekleyebileceğiniz “Hesabımı Sil” butonu sayesinde bu ihtiyacınızı çok kolay bir şekilde karşılayabilirsiniz. Bunun dışında, sitenizde kayıtlı herhangi bir üye grubunu da temizlemek için eklentinin ayarlar paneline girmeniz yeterli olacaktır.

Hesabımı Sil butonunun yazısını, bu butona basıldıktan sonraki uyarıyı ve işlem tamamlandıktan sonra yönlendirilecek sayfayı eklentinin kontrol panelinden kolayca düzenleyebilirsiniz. Kullanımını kısaca özetleyecek olursak; eklentiyi kurduktan sonra ayarlar panelinde size verilen iki tür kısa kod bulunmaktadır. Bunlardan birini sayfalarınızda, diğerini ise PHP kodlarının arasına ekleyebilirsiniz. Bu adımdan sonra değişiklikleri kaydederek işlemi tamamlayabilirsiniz.

YORUMLAR