WordPress için En İyi Kullanıcı Yönetimi Eklentileri

WordPress tabanlı web sitelerinizde kayıtlı kullanıcılarınızı ve yetkilerini en iyi şekilde yönetebileceğiniz eklentileri sizler için sıraladık.

WordPress için En İyi Kullanıcı Yönetimi Eklentileri

Kullanıcı odaklı bir WordPress web siteniz varsa ve sitenizde kayıtlı kullanıcıların yetkilerini, erişimlerini düzenlemek istiyorsanız, sizler için hazırladığımız en iyi kullanıcı yönetimi eklentilerine göz atmanızı tavsiye ederiz.

User Role Editor

User Role Editor eklentisiyle de sitenizdeki üye gruplarının rollerini düzenleyebilir, bu yetkilere göre kullanıcılarınıza görev dağılımı yapabilirsiniz.

Members

WordPress sitenizde farklı kullanıcı grupları oluşturup, bu kullanıcılara çeşitli yetkiler vermek istiyorsanız tam size göre bir eklenti diyebilirim.

Multisite User Management

Özellikle çoklu WordPress bloglarında işe yarayacak bu eklenti ile kullanıcıların her blogtaki rollerini düzenleyebilirsiniz.

User Switching

Kullanımı gayet basit olan User Switching eklentisi sayesinde sitenizde kayıtlı kullanıcıların bağlı oldukları üye gruplarını değiştirebilir, aynı zamanda canlı olarak da görebilirsiniz.

Advanced Access Manager

Çok kullanışlı bir eklenti olan Advanced Access Manager eklentisi ile kullanıcı gruplarının sitenizdeki erişim izinlerini düzenleyebiliyorsunuz.

Delete Me

Belirli bir üye grubuna ait kullanıcıları tamamen silebilir, kullanıcıları tek tek silebilir ya da onların kendi hesaplarını silmeleri için sitenize bir buton ekleyebilirsiniz.

User Meta Manager

User Meta Manager eklentisini kullanarak, sitenize kaydolmak isteyen kullanıcılardan telefon, yaş, şehir gibi bilgiler isteyebilirsiniz.

WP-Members

Sitenize kayıt olmak isteyenler için üye formlarında ekstra bilgiler isteyip, içeriklerinize giriş formu ekleyebileceğiniz başarılı bir kullanıcı yönetimi eklentisi.

2015'in En İyi WordPress Eklentileri

WordPress'e Eklenti Nasıl Kurulur?

YORUMLAR