Delver (windows)

Delver

Delver
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Delver piksel grafiklere sahip olan bir rol yapma oyunudur

Delver, Minecraft'a benzeyen piksel tabanlı grafikleriyle öne çıkan bir rol yapma oyunu.

FPS türünde, yani birinci şahıs bakış açısını kullanarak oynayacağınız bir oyun olan Delver'da Yithidian Küresi adlı büyülü güçlere sahip bir antik eşyanın peşine düşen bir kahramanı yönetiyoruz. Kahramanımız bu iş için derin zindanlara dalmalı ve iskeletler, büyücüler, dev örümcekler ve zombiler gibi çeşitli düşman ve yaratıklarla savaşmalıdır. Ayrıca kuvvetli bölüm sonu canavarları da hedefimizi gerçekleştirmemizi engellemek için oyunda bizi bekliyor. Bütün bu yaratıklarla ve düşmanlarla savaşırken çok dikkatli olmalıyız; çünkü Delver'da ölüm kalıcı. Bir defa öldüğümüzde oyuna kaldığımız yerden devam edemiyoruz.

Delver'da düşmanlarımızı yok ettikçe düşmanlarımızdan büyülü eşyalar, iksirler ve silahlar düşebiliyor. Bu silah ve eşyaları toplamamız ve aralarından en yüksek özelliklere sahip olanlarını belirlememiz oyunda ilerleyebilmemiz için oldukça önemli. Düşmanalrımızı yok ettikçe kazanacağımız tecrübe puanları ise seviye atlamamızı sağlıyor ve temel istatistiklerimizi artırıyor.

Delver'da gireceğimiz zindanlar rastgele yaratılmakta. Bu nedenle önümüze neler çıkacağını önceden kestiremiyoruz. Bu da oyunu daha heyecanlı yapıyor. Delver'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Windows Vista işletim sistemi
  • 1.5 GHZ işlemci
  • 1 GB RAM
  • OpenGL 1.4 uyumlu ekran kartı
  • 200 MB boş depolama alanı